به گزارش صفحه عربی تابناک، این پایگاه خبری صهیونیستی در ادامه خبر خود نوشت: این نگرانی عربستان از ایران موجب شده که رقابتی هسته ای با این کشور آغاز کند که این رقابت به ساخت دو بمب هسته ای توسط پاکستان برای این کشور منجر خواهد شد.

«دبکا» در ادامه افزود: این دو بمب هسته ای در نیروگاه هسته ای پاکستان در شهر «کرما» در شمال این کشور در حال ساخته شدن است. پاکستان چندی پیش نیز در همین راستا جدید ترین نسخه موشک «گاوری ۲» که برد آن به ۳۲۰۰ کیلومتر می رسد را به عربستان تحویل داد. این موشک های ارسال شده برای سعودی در انباری عظیم در زیر زمین در شهر «السلیل» در جنوب ریاض پایتخت عربستان پنهان شده است.

این سایت خبری همچنین مدعی شد که دو هواپیمای باربری عظیم عربستانی هر چند روز یک بار از سرزمین های سعودی به نیروگاه هسته ای پاکستان پرواز می کنند و آماده انتقال این دو بمب هسته ای هستند. قرار است به محض دستور مستقیم «ملک عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی و شاهزاده «مقرن بن عبدالعزیز» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت این کشور عملیات انتقال انجام گیرد.

«دبکا» همچنین افزود: تا بدین لحظه زمان دقیق تحویل این دو بمب هسته ای مشخص نشده اما آنچه برای ما(دبکا) اثبات شده، صحت ساخت و انتقال آن در آینده ای نزدیک است. بر همین اساس مقام های ارشد اطلاعاتی و امنیتی سعودی طی چند وقت اخیر به پایتخت های غربی سفر کرده و اعلام می کردند که دیگر نیازی به ساخت بمب هسته ای ندارند زیرا آماده آن را به مقدار لازم تهیه کرده اند.

گفتنی است طی هفته های اخیر رسانه های صهیونیستی تلاش زیادی را برای بر هم زدن آرامش منطقه و القای تیره شدن کامل روابط کشورهای عربی به ویژه عربستان را با ایران دارند که متاسفانه رفتار دو پهلوی مقامات سعودی و عدم موضع گیری صریح آنها در قبال این اخبار، افکار عمومی منطقه را دچار سردرگمی کرده است. پس به جاست در صورت دروغ بودن این اخبار، شخصیت ها و رسانه های سعودی در قبال آن موضع روشن گرفته و فرصت سوء استفاده صهیونیست ها و بر هم زدن آرامش منطقه را از آنان بگیرند.