به گزارش افکارنیوز عزت الله یوسفیان ملا درگفت و گو با خانه ملت گفت: دولت نهم و دهم تسهیلات فراوانی را به بنگاههای زودبازده اختصاص داد اما این پولها سر از تولید درنیاورد که این نشان از ضعف دولت دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی با بیان این که مشکلات اقتصادی قابل کتمان نیست اظهارداشت: ما مسولین فقط زمانی که به تریبون رسیدیم باید از ملت عذرخواهی کنیم وهیچ حرف دیگری نزنیم.

وی با بیان اینکه مردم مشکلات اقتصادی را به صورت علنی لمس می کنند گفت: یک شبه ارزش پول ملی را ۵۰ درصد کاهش دادند و کمر پول ملی شکست ودیگر کسی به پول ملی اعتماد ندارد و به چشم یک کاغذ رنگی به آن نگاه می کنند.

یوسفیان ملا افزود: با کاهش ارزش پول ملی دیگر احدی تمایل به فروش اموالش ندارد و فکر می کند اگر اموالش را به ریال تبدیل کند با کاهش ارزش ریالی مواجه می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: گرانی و احتکار وسایر مشکلات اقتصادی را می توان توجیه کرد وباپول ملی قوی پاسخ مشکلات اقتصادی را داد اما زمانی که پول ملی یک شبه ارزشش ۵۰ درصد افت می کند هیچ حرفی قابل دفاع نیست ودیگر نمی توان انتظار کاهش قیمت کالاها و دلار را داشت.