به گزارش افکارنیوز، کیهان به نقل از پایگاه اینترنتی گویانیوز نوشت: به نظر می رسد ناکامی نامزد مورد حمایت آقای واحدی در انتخابات سال ۸۸، منجر به بغض و کینه او شده و این ناراحتی، در تحلیل های یکجانبه وی و گفته هایی که بیش تر به حکم سیاسی شبیه است تا تحلیل منطقی شرایط سیاسی، مشاهده می شود. قطعاً از فردی که مدعی تحلیل گری سیاسی است انتظار می رود نگاه منطقی و مبتنی بر ادله و استدلال های قوی داشته باشد.

نویسنده این پایگاه اینترنتی با اشاره به ادعای واحدی مبنی بر هزینه چند میلیارد دلاری اجلاس سران خاطرنشان می کند: او با وجود تکرار چند باره این هزینه، هرگز منبع موثق و ادله مستندی برای ادعای خود ارائه نکرده است. به نظر می رسد اجلاسی که کل افراد دخیل در آن، از شرکت کنند گان تا مجموعه های تشریفات داخلی، نظامی و انتظامی، حتی اگر یکصد هزار نفر باشد و بابت هر یک، دولت موظف به پرداخت ۵ هزار دلار آمریکا نیز شده باشد، باز به عدد پانصد میلیون دلار خواهیم رسید که با وجود این محاسبه آرمانی، باز هم با ادعای چند میلیارد دلاری آقای واحدی فاصله زیادی دارد. از سویی، بخشی از هزینه های اجلاس، از سرمایه NAM تأمین شده است و به صورت کلی، ادعای بودجه چند میلیارد دلاری برای برگزاری یک اجلاس یک هفته ای در تهران، ادعای غلط و نامستدلی به شمار می رود.

گویانیوز همچنین با اشاره به ادعای دیگر این فرد سرخورده و متواری نوشت: شما درباره سفر محمد مرسی چگونه تصور می کنید ایران ضرر کرده است؟ آیا اگر در آینده ای نزدیک روابط سیاسی ایران و مصر به حد سفیر ارتقا یافت، باز هم شما بر روی موضع خود پافشاری می کنید.
نویسنده گویانیوز در پایان از مخالفان جمهوری اسلامی خواست چشم بر دستاوردهای جمهوری اسلامی در تحولات منطقه و جهان نبندند و تحلیل های زورکی فاقد مبنا ارائه ندهند.

يادآور مي شود واحدي بعد از ۳ سال سوءاستفاده از عنوان مشاور كروبي اخيراً اعلام كرد كه از اين سمت (!) استعفا داده چرا كه با هر نوع حكومت اسلامي مخالف است. وي مدت ها از سوي محافل اپوزيسيون و حتي رسانه ملي آنها مورد بي اعتنايي قرار مي گيرد.