به گزارش باشگاه خبرنگاران وی از زبان يك آقازاده مشهور نوشت: من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه با اجراي هدفمند شدن يارانه ها ديگر نانواها آرد شركت هاي پدرم را نميخرند؛ ميگويند بي كيفيت است، مشتري هايمان ميپرند. آخر كسي نيست بگويد پدر من چه گناهي كرده است. اصلأ پدرم هيچ، به فكر نونخشكيها و نمكيها نيستي كه ديگر نان خشك گير نميآورند؟!

من از احمدی نژاد شکایت دارم، او به چه حقی اتومبیل خود را برای کمک به مسکن مدد جویان بهزیستی به حراج گذاشته؟ لابد مردم انتظار دارند پدر من هم، هم ماشین ۶۰ میلیونی خود وهم ماشین ۵۰ میلیونی من را برای کمک به مردم بفروشد؟!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که دیگر با اجرای هدفمند کردن یارانه ها من نمیتوانم آب استخر خانه‌مان را هر هفته عوض کنم!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که به اسم عدالت مسئولین را عوض میکند و میگوید نیاز به تغییر داشت؛ آخر فکر نمی‌کنید که محبوبیتتان کمتر میشود؟! میخواهی بگویی اگر حق را ببینی نمیتوانی سکوت کنی؟ میخواهی بگویی منافع ملی مهم تر از منافع شخصی و محبویت است؟ برو آقا! ما خودمون ذغال فروشیم!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که به دلیل رسوا کردن عده‌ای و رسوایی اخبار رسانه‌های غربی، مخاطبان شبکه هایی را که پدر من سرمایه گذار آن بود کم و بی اعتبار کرد.مثلا در برنامه ای که پدرم مدیرش بود ما می‌گفتیم که در ایران زن ها نمی‌توانند از خانه‌هایشان بیرون بیایند، ولی شما برای لجبازی با ما یک زن را وزیر میکنی بی انصاف!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که پرستیژ خبرنگاران حرفه‌ای رسانه‌های غربی را رعایت نمی‌کند،سوال آنها را با سوال جواب می‌دهد و خبرنگار با سابقه، لال‌مونی می‌گیرد. نمی‌گوئید آن خبرنگار را از کار بیکار می‌کنید؟ او به هزاران امید و پاداش برای به چالش کشیدن تو آمده بود! فکر زن و بچه اش نیستی بی رحم!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که مانند اوباما رئیس جمهور آمریکا، قانون همجنس گرایی را برای نظامیان امضا نمی‌کند.مگر نمی‌گوئید آزادی است پس کو!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که مدام به فکر آیندگان است.من هم اکنون رفاه می‌خواهم، آخر اگر من بچه دار نشوم، آیندگان به درد عمه ام می‌خورد!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که با غنی کردن شهرستان‌ها و نقاط دور دست به آب، برق، گاز، تلفن، مدرسه، بیمارستان، ورزشگاه، اشتغال و مسکن از مهاجرت جوانان شهرستانی برای حضور در تهران جلوگیری کرد تا جمعیت تهران افزایش پیدا نکندو در این صورت دیگر پدر من به بهانه تراکم جمعیت نتواند پول بگیرد و طرح کاهش جمعیت در تهران را ارائه کند.

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که او شأن ریاست جمهوری را شکست و با مردم کوچه و بازار، جوانان و پیران روستایی هم صحبت شده.

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که او جامعه پزشکی را به سخره گرفته است و به جای روزی ۸ ساعت استراحت مفید در روز فقط ۵ ساعت استراحت می‌کندو مابقی را به کار مشغول است. شاید برخی خام اندیشان گمان کنند که این کار پسندیده است و جای گله نیست اما باید به آنها یادآوری کنم کسی که در مسند ریاست جمهوری است وقتی بدین گونه فعالیت کند پس از مدتی به این نتیجه می‌رسد که وقتی مسئولین می توانند ۱۹ ساعت کار کند، چرا نکند؟ پس باید پدر من هم ۱۹ ساعت کار کند!

من از احمدی نژاد شکایت دارمچرا که او هیچ اعتقادی به صنعت گردشگری ندارد، به خارج می رود، از این جلسه به آن جلسه سفر استانی می‌رود، از این شهر به آن شهر فقط سخنرانی و جلسه و دیدار و …آیا نباید به عنوان یک مسئول حداقل در ایام نوروز به گردشگری ارج نهاده و در ویلایی در شمال یا کیش و یا …اقامت گزیند؟

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که در مطبوعات خواندم که طبق بررسی یک مرکز تحقیقاتی، توهین مستقیم به رئیس جمهور در رسانه‌ها در مورد رئیسان جمهور سابق تنها به تعداد انگشتان دست اتفاق افتاده است. اما در مورد شما تا چند ماه پیش، بیش از هزار و پانصد بار. یاد بگیرید! فضا را مثل گذشتگان آزاد بگذارید تا رسانه ها حرف بزنند، اگر نگذارید حرف بزنند آنها مجبور می شوند توهین کنند!!!
(البته این آمار برای چند سال پیش است)

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که وامهایی که برای برج سازی پدرم بود را قطع کرد و وام آنها را به کشاورزان و دامداران و بیکاران داد!

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که شنیده‌ام فرزندش را به سربازی فرستاده، او که نمی تواند برای فرزندانش کاری بکند و او را به سربازی نفرستد، چطور باید از او انتظار داشت که برای ملت ایران کاری انجام دهد؟

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که به مردم خیانت کرده‌، از جمله این خیانت ها بالابردن سطح توقعات مردم است. دولت، کار را به جایی رسانده که مردم آن روستای دور افتاده، آب آشامیدنی بهداشتی می خواهند و مردم آن منطقه برای فرزندانشان شغل طلب می کنند!! آقای رییس جمهور در کجای دنیا سراغ دارید مردم بیمارستان و راه بخواهند؟!

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که می‌خواهد رئیس جمهورهای گذشته را کنف کند. مگر قرار است همه کارهای بزرگی که نیاز کشور است در دولت شما اتفاق بیفتد؟ طرح هدفمند کردن یارانه‌ها، طرح سهمیه بندی بنزین، طرح سهام عدالت، خود کفایی در بسیاری از محصولات، پیشرفت های علمی پزشکی نظامی و… وهزاران طرح که گذشتگان آرزوی آن را داشته اند و انجام نداده اند، به چه معناست؟ می‌خواهید رئیس جمهورهای گذشته را کنف کنید!حالا که چی! واقعا که!!

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که همه آمارهای شما به گونه‌ای مشکل دارد؟ همه طرح هایی که اجرا کرده‌اید، حتی عددهایی که بانک جهانی در مورد رشد تولید ناخالص داخلی، افزایش میزان خصوصی سازی، افزایش رشد اقتصادی، افزایش فعالیت های عمرانی و… داده است مشکل دار است. آمارهای شما فاقد اعتبار است، خودتان را اصلاح کنید! هر چیزی که به نحوی به شما ارتباط پیدا کند فاقد ارتباط است. البته بی‏ انصاف نیستیم ضعف ها را می بینیم و حتی آن را برجسته هم می‌کنیم.

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که شنیده ام زمانیکه شهردار بوده از خانه برایش ناهار می‌بردند و غذای شهرداری را نمی خورد، این کار نشانه چیست؟ آیا جز استثمار کردن و نادیده گرفتن حقوق زنان چیز دیگری است؟ بیچاره همسرتان که باید صبح زود بیدار می‌شد و غذا را آماده می‌کرد و لابد تا شب هم منتظر می‌ماند تا ظرف نشسته را به خانه بازگردانید و بشوید، البته این سرنوشت غمبار و محتوم زن ایرانی است. چگونه می توان از شما انتظار دفاع از حقوق زن را داشت؟

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که از زمان ریاست جمهوری او سفرهای خارج از کشور خانواده ما کم شده است.

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که دیگر در برنامه‌های ماهواره به جای فیلم‌های قشنگ مدام اسم احمدی نژاد را می‌آورند.

من از احمدی نژاد شکایت دارم چرا که او نظم را به هم زده است وبرخی از برنامه‌ها را که قرار بود در چشم انداز بیست ساله تمام شود، طی ۷سال تمام کرد!
این شکایتنامه ادامه دارد…

من از احمدی نژاد شکایت دارم. البته این تنها شکایت شخص من نیست. من ترسی ندارم که خودم را معرفی کنم من پسر …هستم، یکی از طلبکاران انقلاب. این شکایت نامه را خیلی ها امضا کرده اند.

جمعیت طلبکاران انقلاب، ستاد پیگیری فاصله طبقاتی، انجمن حمایت از سلطنت طلبان، حزب جمهوری فقط ایرانی، بنیاد حمایت از مردم مظلوم اسرائیل، سایت‌های خبری سکوت نیوز، حزب باد نیوز، بی‌بصیرت آنلاین، فقط بکوب نیوز و اهالی روستای فتنه آباد و تفرقه‌شهر در استان ایرانی ایرانی نخر.

آیا این همه دلایل و امضا برای محاکمه احمدی نژاد کافی نیست؟
ما از قوه قضائيه انتظار داريم تا در اسرع وقت جلسه دادگاه احمدي نژاد را در ملأ عام برگزار كند.