به گزارش خبرآنلاین، نماینده مردم تهران در مجلس در برنامه تلویزیونی دیروز، امروز فردا که با موضوع مفاسد اقتصادی پخش شد گفت: به لحاظ گفتمانی وحدت گفتمانی وجود دارد و محور فرمایشات رهبری و بحث این است که در کارکرد خودمان چقدر به این موضوع رسیده ایم.

وی با بیان اینکه آقای میرتاج الدینی با توجه به فرمایشات رهبری گفتند که که نباید تبعیض باشد گفت: چند نمونه به ذهن دارم که برای اینکه جلسه از شکل رسمی خارج شود مطرح می کنم. از سال گذشته پرونده بیمه ایران مطرح شده و همه متهمین جز یک نفر دستگیر شده اند.

نادران افزود: خبری آمد که رئیس جمهور گفته اند بازپرسی انجام شود اما بعد دفتر ریئس جمهور اعلام کرد که ایشان همچین دستوری نداده اند و بلکه مخالف آن هستند.

وی با اشاره به پیام رهبر انقلاب در خصوص برخورد با مفاسد اقتصادی با دستان پاک گفت: اینکه عدالت را به همه جای کشور برده ایم باید با دستهای پاک برویم.

این سخن نادران باعثشد که مجری برنامه بگوید «باید به صورت کلان تر بحثکنیم».

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سطح مخرب فساد سطحی است که از فساد فردی به حوزه قدرت متصل می شود با اشاره به مکانیزم انتخابات نمایندگان مجلس و انحرافهایی که در این زمینه وجود دارد گفت: در مجلس هم اگر آلودگی هست از همین جا هاست. به هر حال افرادی چک داده اند و الان نماینده در مجلس است.