به گزارش افکارنیوز، احمد سالک نماینده مردم اصفهان و عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با آریا درباره ورود اصلاح طلبان به انتخابات گفت: اخبار متفاوتی از اصلاح طلبان و جریان دوم خرداد شنیده می شود به طوری که این اخبار حکایت از اختلافات درون تشکیلاتی آنها دارد.

وی افزود: این اختلافات موجب شده تا اصلاح طلبان به نقاط مختلفی برسند و سیاستی را ایجاد کرده اند تا بتوانند در انتخابات ورود پیدا کنند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اگر چنانچه اصلاح طلبان بخواهند وارد صحنه شوند باید از دو فیلتر عبور کنند، یکی فیلتر مقبولیت مردمی است در واقع حضور عناصری از این جریان در فتنه ۸۸ موجب شده تا مردم نتوانند آنها را به راحتی بپذیرند از سوی دیگر برخی از آنها مشکلات قضایی دارند که باید از فیلتر قضایی عبور کنند البته لازم به ذکر است بخشی از اصلاح طلبان از این فیلتر عبور کرده اند که یا به زندان افتاده اند یا آزاد شدند.

عضو جامعه روحانيت مبارز خاطر نشان کرد: اصلاح طلبان تلاش مي کنند با ورود به انتخابات شوراها و رياست جمهوري اين نابساماني ها را به نوعي سامان دهند، وي ورود خاتمي به انتخابات را نامعلوم دانست و افزود: حتي در صورت کانديداتوري بعيد مي دانم وي با اقبال عمومي مردم مواجه شود.