به گزارش افکارنیوز، حسن غفوری فرد در گفتگو با مهر، در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کاندیدا می شوید، گفت: من دیگر برای هیچ سمتی کاندیدا نخواهم شد.

عضو هیات علمی دانشگاه امیر کبیر افزود: کارهای علمی زیادی که مدتها عقب مانده است دارم و فکر می کنم در این زمینه برای مملکتم مفید تر خواهم بود.

سوء مدیریت بر مشکلات اقتصادی دامن زده است

وی همچنین در آشفتگی های بازار ارز این موضوع را برگرفته از چند عامل دانست و گفت: سوء مدیریت، سوءاستفاده برخی از گروهها در خرید سکه و ارز برای رسیدن به منافع شخصی شان و همچنین تحریم ها از ابعاد شکل گیری این مشکلات ارزی هستند.

عضو جبهه پروان خط امام و رهبری، با بیان اینکه ضعف مدیریت بر مشکلات اقتصادی دامن زده است، تاکید کرد: البته سهم تحریم ها نسبت به دو عامل دیگر کمتر است چرا که اگر ضعف مدیریتی وجود نداشت تحریم ها هرگز اثر گذار نبود.

دولت وحدت ملی از درون جریان اصولگرایی شکل گیرد

در ادامه این مصاحبه غضوری فرد در واکنش استفاده برخی افراد و گروههای سیاسی از واژه دولت وحدت ملی، گفت: این افراد باید تعریف خود را نیز از دولت وحدت ملی مشخص کنند؛ اگر منظور ائتلاف میان اصلاح طلبان و اصولگرایان است بدانند که فاصله میان این دو جریان آنقدر زیاد است که اماکن رسیدن به یک نقطه نظر مشترک وجود ندارد.

غفوری فرد، تاکید کرد: اگر اصولگرایان بتوانند به این راه حل برسند و یک دولت وحدت ملی متشکل از تمام گروههای اصولگرا تشکیل دهند، این دولت کاملا عملی است.