به گزارشافکارنیوز،سید هادی حسینی نماینده مردم قائم‌شهر و سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره استیضاح وزیر ورزش و جوانان که در جلسه علنی فردا بررسی خواهد شد، گفت: در شرایط کنونی، استیضاح وزیر ورزش هیچ ضرورتی ندارد؛ وزارت ورزش عمر یک‌ساله دارد و نباید انتظارهای زیادی از این وزارتخانه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در مجموع مخالف استیضاح وزیر ورزش است، افزود: اینکه وزیر ورزش در فلان حوزه انتخابیه فلان مدیر ورزشی را منصوب نکرده و یا اینکه از اختیارات خود برای تغییر درست یا غلط چند رئیس فدراسیون استفاده کرده است، دلیلی برای استیضاح آقای عباسی نمی‌شود.

حسینی با بیان اینکه برآوردهای فراکسیون ورزش نشان می‌دهد که استیضاح وزیر قطعاً رای نخواهد داشت، تاکید کرد: باید از استیضاح کننده پرسید که حاصل این استیضاح که قطعا رای نخواهد داشت، چیست؟ این استیضاح تنها وقت مجلس را می‌گیرد چرا که قطعا نمایندگان رای به آن نخواهند داد.

وی افزود: در دوران وزارت آقای عباسی، تیم والیبال و نوجوانان فوتبال راهی جام جهانی شدند، بهترین نتیجه المپیک و پارالمپیک را کسب کردیم به طوری رهبر معظم انقلاب از نتیجه المپیک ابراز رضایت کردند؛ لذا در این شرایط دلیلی برای استیضاح وزیر ورزش وجود ندارد.

حسینی گفت: اولویت کنونی کشور، استیضاح وزیر ورزش نیست، اولویت همدلی و اتحاد برای حل مشکلات اقتصادی مردم و مقابله با نوسانات ارزی است که باید مورد توجه همه مسئولان باشد.