به گزارش افکارنیوز، غلامعلی حداد عادل در گفتگو با مهر، در خصوص تصمیم اخیر فراکسیون اصولگرایان مجلس مبنی مخالفت با طرح سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی گفت: ما فکر می کنیم رفع مشکلات راه های مختلفی دارد و مخالفت با سوال از رئیس جمهور و استیضاح وزیران به معنای دست روی دست گذاشتن نیست.

وی در ادامه افزود: تصور می کنیم همانطور که رهبری در سخنران اخیرشان در شیروران مطرح کردند، کشور بیش از هر چیز نیاز به ارامش دارد و در شرایط فعلی باید در هر اقدامی این موضع را مد نظر قرار داد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: به همین خاطر در فراکسیون اصولگرایان تصمیم بر این شد که نمایندگان به جای سوال از رئیس جمهور از راه های دیگر که به نتیجه می رسد فعال باشند.

حداد عادل در پاسخ به این سوال که آیا راه حل جایگزین به جای سوال و استیضاح دارید، گفت: با مذاکره و روش های دیگر می توان به نتایج بهتر رسید.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اعضای فراکسیون اصولگرایان که طرح سوال از رئیس جمهور را امضاء کردند با این تصمیم فراکسیون امضاء خود را پس خواهند گرفت، گفت: اینکه نمایندگان بخواهند امضاءشان را پس بگیرند به خودشان مربوط می شود.