در پي انعكاس خبري در سايت افشا نيوز با عنوان عكسي منتشر نشده از بازوي اقتصادي جريان انحرافي اصولگرايان در بلاروس، محمد پارياب گفت: عكس مذكور مربوط به يك سفر رسمي دولتي است و با دعوت رسمي از كشور بلاروس اين سفر انجام شد.

به گزارش خبرنگار سایت افشا نیوز در خبری که با عکس محمد پاریاب، مهدی جهانگیری برادر اسحاق چهانگیری وزیر صنایع دولت اصلاحات و جعفر دمیرچی منتشر شده تاکید کرده که «جریان انحرافی اصولگرایان که مدت هاست فاز سیاسی فعالیت های خود را برای اهداف چندی شدت داده، به موازات تلاش های خود بازوهای اقتصادی خود را با عناصری مختلف و ناهمگونی فعال ساخته است و عکس منتشر شده به وضوح عمق فعالیتهای این جریان را در بلاروس نشان می دهد».

محمد پاریاب با دروغگو توصیف کردن این سایت، گفت: سفر ما به بلاروس یک سفر رسمی و دولتی بوده و با دعوت رسمی هم انجام شده است و هیچ چیز مخفی در آن وجود نداشت.
وی با بیان اینکه بابت دروغ پردازی این سایت از آن شکایت کرده، گفت: اینجانب روز یکشنبه ۲۶ دی ماه با حضور در دادسرای رسیدگی به جرایم کارکنان از مسئولین این سایت شکایت کردم.
پاریاب با بیان اینکه عکس مذکور مربوط به چند سال پیش است، تصریح کرد: سفر اینجانب به بلاروس اولین و آخرین سفر دولتی من بود.

سايت افشا نيوز در ابتدا خبر مذكور را به همراه عكس سه نفر ياد شده منتشر كرد اما بعد از دقايقي عكس دميرچي از سايت مذكور حذف شد