به گزارش افکارنیوزبه نقل از روزنامه کیهان، شهرام همایون مدیر و مجری شبکه ماهواره ای ضدانقلاب موسوم به کانال در وبلاگ خود نوشت: بارها از من پرسیده شده چرا برای رساندن پیامهای خود از رسانه هایی مانند بی بی سی فارسی استفاده نمی کنم؟ آیا تابه حال پیشنهادی از طرف این رسانه ها نشده یا اینکه خود من مایل به حضور در این رسانه ها نیستم؟

وی می افزاید: در طول سال های سال کار در عرصه سیاست از شبکه ها و گروه های مختلف درخواست همکاری داشتم که بی بی سی و صدای آمریکا و امثال آن کمترینش بوده اند. اما به دلیل مختلف قبول نکردم.

همایون تاکید کرد: می توانم به جرات بگویم در طول تاریخ فعالیت رسانه ای که داشتم هیچ نقطه سیاهی(از مسائل مالی گرفته تا مشکلات اخلاقی و جنسی) در کارنامه من و شبکه ام وجود ندارد. درحالی که پرونده بی بی سی فارسی و صدای آمریکا برای همگان مشخص است. شبکه ای که در آن دختران ایرانی طعمه هوسرانی صادق صبا می شوند آیا جایگاهی برای سردادن آزادی انسانهاست؟

وی می پرسد: آیا یک ایرانی وطن پرست می تواند بپذیرد در شبکه ای کار کند که دختر پاک ایرانی «الهام - س» را که مورد تجاوز قرار گرفته، طرد و به مجری تجاوزگر «م - ف» پست بالاتر می دهند؟

شهرام همایون معتقد است به نظر من کسانی که به این شبکه نگاه می کنند در خیانت های این شبکه سهیم اند. باید بگویم از اینکه بعضی از دوستان خوبم مانند علی رضا نوری زاده و مسعود بهنود به این شبکه می روند واقعا متاسفم. و فکر می کنم آنها نیز باید در انتخابشان تجدیدنظر کنند البته من فقط مسئول گفته ها و عملکرد خودم هستم و دیگران باید در مورد عملکرد خود پاسخگو باشند.