به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، عباس جعفری‌دولت‌آبادی در حاشیه مراسم تودیع سرپرست جدید دادسرای ناحیه ۲۱ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در رسانه‌ها خبر دستگیری فردی با عنوان دلال نفتی منتشر شده است، آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: پرونده‌ای در ارتباط با «کرسنت» اکنون در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی است اما در مورد فردی که مطرح کردید، دستگیری وی راجع به مسائل دیگری بوده و برخی از رسانه‌ها، وی را به دلال نفتی منتسب کرده‌اند. در گزارشی که ما اکنون داریم اتهام اصلی وی این موضوع نیست، بلکه در ارتباط با مسائل دیگری از جمله جعل برخی از اسناد بازداشت شده است و اکنون در زندان به سر می‌برد.

خبرنگار دیگری به فیلم منتشر شده در فضای مجازی اشاره کرد که در آن زورگیری صورت گرفته بود و خواستار توضیح از دادستان تهران شد که وی پاسخ داد: پس از آنکه این فیلم در فضای مجازی منتشر شد به سرپرست دادسرای جنایی دستور دادیم که با همکاری پلیس این موضوع را مورد بررسی قرار دهند. تا این لحظه به ما گزارشی داده نشده ولی همکاران اظهار امیدواری کردند که بتوانند اینها را دستگیر کنند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا برای فیلم «من مادر هستم» پرونده‌ای تشکیل شده است، گفت: در مورد چند فیلم در دادسرا تشکیل پرونده شده از جمله فیلمی که نامش را بردید و کار کارشناسی بر روی فیلم در حال انجام است.

خبرنگار دیگری به فایل صوتی منتشر شده در رسانه‌ها منتسب به مهدی هاشمی اشاره کرد و گفت آیا دادستان در این خصوص ورود کرده یا خیر؟ که وی گفت: از نظر ما کسی که تکذیب کند، کسی است که به او منتسب است!

خبرنگاران خواستار توضیح بیشتر در این رابطه شدند که دادستان از توضیحات بیشتر خودداری کرد.