به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، در جلسه اخیر جامعه مدرسین با جبهه پیروان، مطالبی در ارتباط با شرایط کنونی کشور و مسائل انتخابات مطرح شد.

آیت‌الله ممدوحی عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه در این دیدار بر لزوم همدلی و عدم تشتت تاکید شد، اظهار داشت: در این جلسه همچنین بحثشد که فرد اصلح باید مورد توجه قرار گیرد و فرقه‌گرایی نشود.

وی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین خواسته آیت‌الله یزدی از جبهه پیروان چه بود، متذکر شد: همدلی مهم‌ترین بحثاین جلسه بود، ‌ یعنی تاکید شد باید به ‌دنبال کسانی بروند که مورد قبول باشند و هرکس دنبال راه خود نرود لذا اعضا بر نامزد واحد یا افرادی که از نظر شرایط نزدیک به هم باشند، تاکید داشتند.

«آقای عسگر اولادی نیز در این دیدار گفت که جبهه پیروان تابع است چراکه بدون روحانیت نمی شود کار کرد.»

به گزارش فارس سجادی سخنگوی جبهه پیروان نیز درباره جزئیات بیشتری از دیدار روز جمعه تصریح کرد: در این دیدار نظرات جبهه درباره انتخابات ریاست‌جمهوری ارائه شد و آنها هم درباره لزوم همگرایی و ائتلاف اصولگرایان مطالبی را مطرح کردند.

بر پایه این خبر کوهکن عضو شورای مرکزی جبهه پیروان نیز درباره جلسه اخیر با آیت‌الله یزدی، درباره مباحثمطرح شده مبنی بر لزوم ارائه نامزد مشترک تصریح کرد: «ارائه نامزد مشترک» ترجمان این است که ۱۵ تشکل جبهه پیروان از روحانیت تبعیت کامل دارند.

وی افزود: جبهه پیروان همیشه در انتخابات همراهی کامل با جامعتین داشته لذا حرکت به سمت ارائه نامزد مشترک برای همراهی کامل و جلوگیری از تشتت، حرف درستی است.