به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، ‌ علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بعد از پایان جلسه علنی امروز،(چهارشنبه) مجلس به نطق اخیر حمید رسایی اشاره کرد و گفت: ‌ بنده نطق آقای رسایی را گوش کردم، نطق ایشان توهین‌آمیز و سخیف بود. متأسفانه آقای رسایی حرمت لباس خود را نگه نمی‌دارد.

وی با اشاره به اظهارات مطرح شده درباره جوابیه خانواده آیت‌الله هاشمی به رسایی جهت برائت در صحن علنی مجلس گفت: اگر خانواده آقای هاشمی برای پاسخ به نطق آقای رسایی مصمم باشند و جوابیه بدهند در صورتی که هیئت رئیسه اظهارات آقای رسایی را مصداق توهین بداند، جوابیه باید در صحن علنی قرائت شود.

مطهری با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها درباره حرمت سران قوا و مسئولان کشور تأکید کرده‌اند خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری مشخصاً درباره آقای هاشمی تأکید کرده‌اند که حرمت ایشان رعایت شود، لذا اظهارات آقای رسایی با ادعای ولایت‌مداریش همخوانی ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اکثر نمایندگان مجلس از نطق رسایی ناراحت هستند، گفت: آقای هاشمی به نوعی مقام دوم کشور و به لحاظ سابقه مبارزاتی هم‌ردیف مقام معظم رهبری هستند، اکنون که دو فرزند ایشان بازداشت است، ما باید این نکته را نقطه قوت نظام بدانیم که در نظام ما بدون تبعیض با همه برخورد می‌شود.

وی در پایان گفت: آقایان به جای اینکه نقطه قوت نظام را درباره بازداشت فرزندان آقای هاشمی در نظر بگیرند به ایشان توهین میکنند در حالیکه رهبر انقلاب بارها نسبت به توهین و بیحرمتی به مسئولان کشور هشدار دادهاند.