به گزارش افکارنیوز، عطاالله مهاجرانی به نامه اخیر آقای عسگراولادی واکنش نشان داد. این واکنش که از طریق وبلاگ وزیر لندن نشین دوران اصلاحات صورت گرفته انتقادهای حبیب الله عسگراولادی به وی را که در نامه‌ به یکی از سایت‌های خبری تحریر شده بود موضوع قرار داده است.

حبیب الله عسگراولادی هفته گذشته در این نامه مهاجرانی را توصیه‌های اخلاقی کرده و او را نسبت به آخرت هشدار داده بود. حالا این عطاالله مهاجرانی است که علی‌رغم تعریف و تمجیدهایش از استاد عسگراولادی در مطلب قبلی خود، دست به قلم برده و پاسخ یار امام و انقلاب را داده است.

هر چند مهاجرانی سعی کرده به گونه‌ای پاسخ پیر نظام را بدهد که بوی بی‌اخلاقی از آن به مشام نرسد ولی به راحتی می‌توان ناراحتی او را از دندان قروچه کلماتش دید و شنید.

مهاجرانی در ابتدای نوشته‌اش بهمصاحبههفته گذشته افکار با جلال‌الدین فارسی اشاره کرده و اینگونه آغاز می‌کند: جناب استاد حبیب الله عسکراولادی که به تعبیر استاد جلال الدین فارسی مجتهد سیاسی و مجتهد فقاهتی هستند، با اعلام موضع درباره مهندس موسوی و جناب آقای کروبی کار بزرگی انجام داده اند.

او در ادامه می‌نویسد: سخنان اخیر ایشان درباره اینجانب، متاع تازه‌ای نبود، تقریبا نقل دهان و دندان کیهان و رادیو و تلویزیون حکومتی همین حرف‌هاست! …این جماعت برای طرح بهتان و تهمت و ناسزاگویی، پشتوانه نظری و حدیثی هم یافته‌اند! که می توان بهتان زد و عرض و آبروی اشخاص را برد و اجازه نداد که آنان در دین بدعت ایجاد کنند.

مهاجرانی در این مطلب که طبق عادت مالوفش به زیادهگویی، مطول است و پر لغت در حالی به دفاع از عملکرد خود و سوابق انقلابیش! میپردازد که چند سالی است به دامان استعمار پیر پناهنده شده و روزگارش را با پادشاهان عرب میگذراند، همانهایی که 8 سال پشت صدام بودند و جوانان ایرانی را کشتند و حالا بحرین را... .