به گزارش افکارنیوز به نقل از کیهان، پيش از اين مريم قجر عضدانلو ابريشم چي (معروف به رجوي) به ملاقات برخي اعضاي پارلمان اروپا رفته بود. پس از آن نيز نوبت عنصر ورشكسته و سرخورده ديگري به نام رضا پهلوي رسيد تا با برخي از اعضاي اين نهاد ملاقات كند. روز دوشنبه نيز ۴ نفر از اعضاي جريان نفاق جديد -كه در قالب شوراي هماهنگي سبز فعاليت مي كنند- به كميسيون امور سياسي و دموكراسي مجمع پارلماني شوراي اروپا رفتند و با برخي اعضاي اين كميسيون ملاقات كردند. تركيب اين نيز جالب است؛ دو تن از اعضاي گروهك ملي-مذهبي (به نام هاي تقي رحماني و مرتضي-ك) به همراه رجب مزروعي و اردشير امير ارجمند.

نوبت بندی طرف اروپایی برای پذیرفتن این ۳ گروه در نوع خود جالب توجه است هر چند که هر ۳ طیف در فتنه سبز همراه و همداستان بودند و به قول رضا ربع پهلوی در یک تقاطع(آشوب در بستر شعار تقلب) به هم رسیده بودند. اردشیر امیر ارجمند در مقالات اخیر مدعی شده «جنبش سبز مسالمت آمیز است و خط قرمز خود در اعلام همکاری و همراهی با مجاهدین خلق و سلطنت طلبان می داند» حال آن که وی به همراه ۳ ملاقات کننده دیگر طی یک سال اخیر در انواع جلسات پنهان و آشکار سلطنت طلبان شرکت داشته اند و اکنون نیز موضع مشترکی در مخالفت با جمهوری اسلامی و قانون اساسی دارند.

تقی رحمانی در ملاقات مذکور خواستار حمایت برای آزادی بازداشت شدگان فتنه سال ۸۸ و با التماس برای حمایت اروپا مدعی شده «فراموش نکنید کمک به رشد جریان دموکراتیک در ایران به امنیت اروپا هم کمک خواهد کرد. سران جنبش سبز دموکراسی خواه هستند و اگر در ایران قدرتمند شوند مشکل امنیت در منطقه و جهان هم حل خواهد شد».
وی می گوید: ما از شورای اروپا خواستیم در کنار مسئله هسته ای، معضل حقوق بشر را فراموش نکند بدون آزادی و حقوق بشر در ایران، دنیا رنگ آرامش نخواهد دید.

این منافق مدعی ملی گرایی جرأت نکرده به طرف اروپایی بگوید که بانیان ۶ جنگ در چهارگوشه خاورمیانه طی ۱۲ سال گذشته آمریکا و انگلیس و اسرائیل - و برخی کشورهای اروپایی - همسو بوده اند و نه ایران.

رجب مزروعی هم در ملاقات مذکور گفته است: درباره موضوع پرونده هسته ای، موافقت با سیاست خارجی جاری نظام حاکم بر ایران نداریم و با سیاست خارجی تنش زدایی که دوران خاتمی پی گرفته شد موافقت داریم.

این ملاقات آخرین پالس فتنه گران داخلی - به واسطه نمایندگان آنها در خارج کشور - برای نوکری قدرت های غربی در ایران است و باید دید مدعیان اصلاح طلبی در واکنش به این خوش رقصی ها چه موضعی اتخاذ می کنند؟

ديداركنندگان خواستار تشديد فشار سياسي به ايران در كنار فشار اقتصادي شده اند. طرف اروپايي نيز قول داده در حمايت از عناصر بازداشتي فشار بر ايران را زياد كند.