به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، امیر دریادار سیاری در مراسم تقدیر از رسانه ملی و قرارگاه رسانه ای رزمایش دریایی ولایت ۹۱نداجا که به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، با اشاره به تلاش دشمن برای حاکم شدن بر ذهن و قلب آحاد مردم در جنگ نرم، اظهار کرد: ابزار کار دشمن در این زمینه رسانههاست و در این راستا تمام توان خود را پای کار آوردهاند.

وی با بیان این‌که «امروز رسانه‌ها خط مقدم جنگ علیه دشمن هستند» اظهار کرد: یکی از اقدامات دشمنان این آب و خاک در جنگ رسانه‌ای، تلاش برای ناتوان نشان دادن جمهوری اسلامی به ویژه در عرصه نظامی است و چگونگی ایستادن در مقابل این هجمه هم از طریق رسانه‌هاست.

وی به دیدار سال قبل نیروی دریایی با فرماندهی معظم کل قوا و ابراز رضایت ایشان از برگزاری رزمایش ولایت ۹۰ اشاره و اظهار کرد: معظم له در سخنان خود برگزاری این رزمایش را کاری شیرین و به جا دانستند که اثرات ملی و فراملی داشت و در این میان سهم بزرگ این موفقیت، مربوط به صداوسیما و انعکاس مطلوب این رزمایش بود.

سیاری با اشاره به گنجانده شدن ۱۰ صفحه مطلب در کتاب ششم ابتدایی در خصوص دریا با کمک نیروی دریایی ارتش، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با ایشان داشتیم از این امر تقدیر و بر گسترش آن تاکید کردند.

وی با اشاره به مشکلات کار رسانهای در دریا ، از گروههای خبری و مدیران رسانه ملی به دلیل پوشش مطلوب رزمایش ولایت ۹۱ تقدیر کرد.