افکارنیوز

_ به گزارش ایسنا، متن این پیام بدین شرح است:

«سلام بر فجر؛ سپیده‌دمی که در طلوعش نور ایمان و عدالت را همچون هدیه‌ای از جانب حضرت ولیعصر(عج) عرضه کرد تا جهان و جهانیان را از عطر حضورش سیراب کند.

سلام بر بهمن؛ ماه شکوه، ماه عظمت و فداکاری ملتی که حضورش در صحنه‌های گوناگون، وحشت را همنشین دل مستکبران کرد و تقوای جمعی را سرلوحه دیگر ملل آزادی‌خواه جهان قرار داد و درود به روان پاک رهبر فقید انقلاب، حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای عزیز و تمام فجرآفرینانی که با بانگ " الله اکبر " و سرود " استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " پایه‌های حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و برای همیشه طومار ننگین سلطنت پهلوی را در هم پیچیدند.

ایام ‌الله دهه مبارک فجر یادآور وحدت و از خودگذشتگی دلاورمردانی است که در سایه عشق به ولایت، پای در راه آرمان‌های انقلابی پیر و مرادشان گذاشتند و با تقدیم جان خود نهال نوپای انقلاب را این‌گونه تنومند ساختند.

سلحشورانی که دوران انقلاب و دفاع مقدس را با تأسی به سیره عملی اهل بیت(ع) با عزت و افتخار پشت سر گذاشته و اینک در انقلابی دیگر و تنها با نمایش گوشه‌هایی از علم و دانش و غیرت خود، در عرصه‌های گوناگون جهانیان را متحیر می‌کنند.

بی‌تردید پیوستن ارتش به امام و انقلاب بعنوان عامل مهم تسریع و تسهیل‌کننده فروپاشی رژیم پهلوی و کارنامه درخشان آن در دوران حماسه و دفاع، تجربه ارزشمندی است که امروز با تکیه بر آن پرتوان‌تر از گذشته در راه آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برخواهیم داشت و از دستاوردهای عظیم انقلاب صیانت خواهیم نمود.

امروز برخود می‌بالیم که با داشتن کارکنانی ولایی، خلاق و شهادت‌طلب در کنار توسعه دانش و فناوری‌های نوین، تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) در کمال صلابت و بازدارندگی قرار داریم و متذکر و یادآور می‌شویم که تأمین امنیت منطقه تنها با حضور و مشارکت کشورهای منطقه امکان‌پذیر خواهد بود و در این راستا نیز آماده تقویت و پیوند دوستی با ارتش کشورهای دوست و همجوار خود و همکاری با جامعه جهانی به منظور استقرار صلح و ثبات هستیم.

امروز، بار دیگر و در آستانه فرارسیدن جشن سی و چهارمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب، ارتش مقتدر و پیشگام در عرصه‌های گوناگون جهاد، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و شهدا و با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا، اعلام می­‌دارد همچون دوران سراسرافتخار انقلاب و دفاع مقدس، همگام با سایر نیروهای مسلح، پشتیبان ولایت و امت شهیدپرور ایران اسلامی بوده و اطمینان می‌دهد، در جهت حفظ تمامیت ارضی و پاسداشت از دستاوردهای گران­قدر انقلاب لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد و پاسخ هر تهدیدی را برق‌آسا و کوبنده خواهد داد.

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را که مزین به میلاد فرخنده پیامبر اعظم و امام صادق(ع) گردید، به فرماندهی معظم کل قوا و امت شهیدپرور، به ویژه رزمندگان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و علو درجات روح بلند امام شهیدان، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر انقلاب، جنگ تحمیلی و همه شهیدان راه آزادی را از درگاه ایزد متعال خواستارم و عزت و عظمت بیش از پیش کشورمان را در پرتو عنایت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر (عج) مسئلت مینمایم.