بسم الله
مَنْ کانَ یُریدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمیعاً إِلَیْهِ یَصْعَدُ الْکَلِمُ الطَّیِّبُ وَ الْعَمَلُ الصَّالِحُ یَرْفَعُهُ وَ الَّذینَ یَمْکُرُونَ السَّیِّئاتِ لَهُمْ عَذابٌ شَدیدٌ وَ مَکْرُ أُولئِکَ هُوَ یَبُورُ(۱۰ فاطر)
از امام محمد باقر علیه السّلام روایت شده است که فرمود: امر به معروف و نهى از منکر، دو آفریده از آفریده‏هاى خداوندند، کسى که آن دو را یارى کند(موجبات این دو امر مهم را فراهم سازد) خداوند او را عزیز نماید، و کسى که آنها را ترک کند خداوند عزّ و جل، ذلیل و خوارش گرداند.(ثواب الاعمال)
خدا عزیزت بدارد سردار که عزت دست اوست. خودش وعده داده کسی که در راه امر به معروف و نهی از منکر قدم بردارد عزیز می کند.
پس ای پاسدار عزیزبه مظلومیت خود افتخار کن چراکه عزت الهی را در پی دارد.
به پاسدارانی همچون شما افتخار می کنیم و امیدواریم هیچگاه درد دین از ما گرفته نشود و نسبت به اسلام و انقلاب بی تفاوت نشویم.
امیدوارم رسانه ملی ومطبوعات وسایت های خبری در شناخت صحیح از موضوع وحق مداری ودفاع از ارزش ها جبران نمایند

اما در موردیک اشتباه!
إِنَّ الَّذینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشیعَ الْفاحِشَةُ فِی الَّذینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَةِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ(۱۹ نور)
ای کاش خبر اشتباه بزرگ این اسطوره فوتبال پخش نمی شد. رسانه هاباید بیشتر مواظب باشند تا رسانه شر و گناه نشوند. ان شاالله
درست است این اشتباه از همه بد است و از شخصی مثل علی کریمی که الگو و محبوب بسیاری از جوانان و مردم است بدتر؛
اما بالاخره انسان ممکن الخطاست. الحمدلله دینی داریم که راه را بر هیچ کسی نبسته و توبه و استغفار را مخصوصاً در این ماه مبارک برای ما قرار داده است.
امیدواریم این جوان خوب ما در عرصه فوتبال، هرچه زودتر بعد از عذر خواهی به تیم استیل آذین برگردند و مسئولان باشگاه هم با رأفت اسلامی ایشان را بپذیرند.
منبع: مخاطبی از سایت