افكار نيوز - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به عرضه تخم مرغ نشان دار در بازارها و میادین سازمان گفت: تخم مرغ های نشان دار به صورت فله و بسته بندی در تمامی میادین عرضه می شوند و با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده اند.


به گزارش افکار به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، مهندس حسین صفایی با بیان این مطلب اظهار داشت: به دلیل بالا رفتن قیمت تخم مرغ بسته بندی، تخم مرغ های نشان دار به صورت فله نیز در بازارها و میادین با قیمت هر کیلو ۱۳۸۰ تومان نیز عرضه می شود.
وی با تاکید براینکه عرضه تخم مرغ نشان دار قدم قابل توجهی برای عدم توزیع محصولات بی نام و نشان است در خصوص تخم مرغ های شناسنامه دار بسته بندی شده نیز گفت: این تخم مرغ ها در بسته های: ۶،۹، ۱۲،۱۵، ۱۶،۲۰، ۲۵ و ۳۰ تایی عرضه می شود که بر روی همه آنها تاریخ تولید، انقضاء، نام شرکت تولید کننده و … درج شده است.
صفایی افزود: تخم مرغ های بسته بندی شناسنامه دار در دو نوع بسته بندی شانه های خمیری شرینگ شده از ۶۵۰ تا ۳۵۰۰ تومان وتخم مرغ های بسته بندی شده با شانه های خمیری - کارتنی و مقوایی دردار از ۷۰۰ تا ۳۱۰۰ تومان، منوط به تعداد تخم مرغ درهر بسته، عرضه می شود.
مدیرعامل سازمان میادین با اشاره به اینکه این اقدام از اواخر سال گذشته اجرایی شد افزود: خوشبختانه شهروندان استقبال خوبی از تخم مرغ های شناسنامه دار داشته اند و بسته های ۹،۱۵ و ۳۰ تایی نوع بسته بندی شده آن نیز با بیشترین استقبال همراه بوده است.

/ب+