به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز اظهار کرد: مقام معظم رهبری در چند سال پیش به درستی فرمودند که تا من زنده هستم اجازه نخواهم داد انحرافی در انقلاب ایجاد شود و معظم‌‌له تاکنون همچون یک کشتیبان انقلاب را هدایت کرده و با وجود چنین هادی و راهنمای بصیرتمندی خط انحراف قادر به عملیاتی کردن نقشه‌های خود نخواهد بود.

وی منحرفین را تعریف شده در یک گروه و دسته خاص ندانست و گفت: خط انحراف از بیرون و داخل به انحاء مختلف قصد نفوذ را دارد که باید با توسل به مرجعیت شیعه و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری خود را در برابر آن‌ها واکسینه کنیم.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی یکی از خطوط انحرافی را مربوط به جریان انحرافی معروف دانست و گفت: این‌ها نشان داده‌اند که با مرجعیت شیعی مشکل دارند و برای رسیدن به خواسته‌های خود دست به هر رفتار و گفتاری می‌زنند.

این نماینده اصولگرای مجلس شعارهای مطرح شده چند وقت اخیر در فضای عمومی را برای رسیدن به مطامع گروهی و جریانی دانست و گفت: این‌ها حاضرند برای بقای خود با همه چیز از جمله اصول دین بازی کند.

بزرگواری عنوان کرد: وقتی بر خلاف متون دینی و نظر مرجعیت موضوعی را مطرح می‌کنند نشان دهنده این است که با مرجعیت شیعی مشکل دارند و انحرافی بالاتر از این نداریم.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از این که عده‌ای برای رسیدن به مناصب دنیوی آن هم در حکومت اسلامی حاضرند دست به تحریف زده و با عقاید و اصول بازی کنند، تصریح کرد: وقتی می‌گوییم زلف فتنه و انحراف به هم گره خورده چیزی به گزاف نگفته‌ایم و امروز برای رأی جمع کردن و باقی ماندن در کورس به مانند برخی دوستان خود در جریان اصلاحات با الفاظ بازی می‌کنند.

بزرگواری چنگ این عده را برای همه باز شده دانست و گفت: هیچ کس اجازه نخواهد داد که در مملکت اسلامی برخی با ایجاد شک و شبهه در موضوعات دینی برای کسب قدرت عوامفریبی کند.