به گزارش افکارنیوز، حلقه انحرافی جلسه ای با حضور سران آن برگزار کرده است تا در قبال تذکرات رهبری به موضع مشترکی دست یابند. بی تردید مطالب عنوان شده در این جلسه ماهیت حقیقی حلقه انحراف را بیش از پیش آشکار می کند.(جهان نیوز از درج نام کامل افراد معذور است)

در این جلسه آقای " محمد م " گفته است: نباید دکتر را تنها بگذاریم، آنها شیپور جنگ را زده اند و ما غافلگیر شدیم و از امروز دچار ریزش شده‌ایم؛ تا امروز رهبری از دولت و شخص احمدی‌نژاد حمایت می‌کرد و تاکید داشتند که احمدی‌نژاد از قبلی‌ها بهتر بوده است. همین مردیکه مهدی ک(از نمایندگان مجلس) که در جلسه یکشنبه رفت پیشانی احمدی‌نژاد را بوسید، بعد از سخنان رهبری، پیامکی برای من فرستاده و گفته استغفار کنید.

" جعفر ب " نیز با اشاره به برگزاری همایش انتخاباتی جریان انحرافی در کیش می گوید: من دبیر همایش هستم و در مورد این موضوع، سوالات زیادی مطرح می‌شود و ما باید جواب بدهیم.

در ادامه " اسفندیار م " با اشاره به این مطلب که باید این مسئله را از زاویه دیگری ببینیم گفته است: بیایید از زاویه داستان زراره و امام صادق(ع) به این اتفاق نگاه کنیم، امام صادق(ع) در آن زمان بیم جان زراره را داشتند و در جمع به او لعن و نفرین می فرستادند تا حافظ جان زراره باشند، چون در آن زمان فضا باز نبود؛ ولی همه رابطه امام و زراره را می‌دانستند.

وی ادامه می دهد: من به شدت مخالف نامه‌نگاری آقای احمدی‌نژاد هستم و به آقای احمدی‌نژاد هم گفته ام که این یک سناریو است و مواظب باشید. وقتی ما نامه ارسال کنیم یعنی قبول کردیم که اشتباه کرده‌ایم. چرا باید ما عذرخواهی بکنیم؟ مگر چه اشتباهی کردیم؟ فتنه همین است که تشخیص حق و باطل دشوار می‌شود و وظیفه ما تبیین موضوع است و نه جنجال آن.

وی در ادامه خطاب به جعفر ب می گوید: این آقای(رضا د) که گفته بود رسانه‌ها را آماده کرده؛ چه شد پس؟ قرار بود بیایند حرف مردم را بزنند، مگر رهبری نگفت که مخالفت کارشناسی با من، مخالفت نیست؟ چرا این رسانه‌ها جواب سخنان رهبری را نمی‌دهند؟ امثال بنده که نمی‌توانیم جواب بدهیم، شماها جواب بدهید.

" محمد م " نیز در تأیید گفته های " اسفندیار م "، ضمن نقل قولی اشتباه از شهید همت که در حقیقت گفته شهید چمران است می گوید: به قول شهید همت، در حال حاضر که شیپور جنگ نواخته شده، مرد از نامرد مشخص می‌شود، معلوم می‌شود که چه کسانی با ما هستند و چه کسانی ما را تنها گذاشته اند، اکنون احمدی‌نژاد خلاف جریان شنا می کند و این امر موجب پیروزی ما می‌شود و مردم هم این موضوع را فهمیده‌اند. بین مردم یک سری موضوعاتی جا افتاده مثلاً در تاکسی‌ که سوار بشوید، همه می‌گویند نمی‌گذارند احمدی‌نژاد با فساد مبارزه کند، یک روز با هاشمی و امروز هم با آقازاده‌ها مبارزه می کند، و آنها نمی‌توانند او را تحمل کنند.

" اسفندیار م " در بخش دیگری از این جلسه می گوید: هدف ما، توده‌های مردم است که می‌گویند: نمی‌گذارند احمدی‌نژاد کار بکند. این برای ما مهم است و استراتژی باید این باشد، آقایانی همچون " رضا د "(رابط رسانه ای حلقه انحرافی) برای چنین روزهایی فربه شده‌اند، خوب الان وقتش است که حوزه رسانه‌ای‌شان را فعال کنند.

گفتنی است در هفته های اخیر مطالب انتقادی تندی علیه مقامات عالی رتبه در وبلاگ های حامی حلقه انحرافی منتشر شده است که می توان این هتاکی ها را به عنوان خروجی این جلسه ارزیابی کرد.