افكار نيوز-سايت خبري البرز در خبري تلخ از تجاوز به زن باردار در خانه شيطان به بهانه تطهير روح او خبر داد و نوشت:با اظهارات یک خانواده صدمه دیده از سوء استفاده های یک مرد شیاد هر لحظه ابعاد بیشتری از جنایتهای خاموش مرد شیطان صفت آشکار می شود و این در حالی است که او با وثیقه ای سبک آزادانه به کارها و تهدیدهای خود ادامه می دهد.

خانواده های بسیاری اکنون در آستانه فروپاشی قرار گرفته اند و این توجه جدی و بیش از پیش سربازان گمنام امام زمان(عج) را برای مهار شیطان صفتی های این مرد هوسران می طلبد.

اعضای این خانواده که آثار شرم و خجالت در صورتشان هویداست در حضور خبرنگاران البرز ابعاد تکان دهنده ای از نقشه های شوم یک مرد لاقید و مطیع هوای نفس را افشا کردند که می تواند مایه عبرت خانواده ها و هشداری جدی برای مسئولان باشد.

خلاصه ای از اظهارات پدر این خانواده:

دخترو پسر ما بزرگ شده بودند و ما به عنوان والدین دلسوز به دنبال راهی می گشتیم که بهترین ارتباط را با فرزندانمان داشته باشیم، آنها مفهوم خوشبختی و درک متقابل پدر و مادر را حس کنند و آینده ای خوب داشته باشند.

توسط همسرم با یکی از خانمهایی که خود را از مشاوران نمونه وزارت آموزش و پرورش معرفی می کرد آشنا شدیم. خانم " الف " دارای تحصیلات مرتبط با روانشناسی است و متاسفانه خود را در پوشش حجاب کامل و ظاهر متخلق به اخلاق پنهان نموده است.

این زن ما را به مردی در یکی از شهرهای غرب تهران معرفی کرد. از لحظه ای که وارد خانه شیطان شدیم همه چیز به هم ریخت.


در ادامه همسر این مرد و مادر فرزندان خانواده به خبرنگار البرز گفت:

خانه این مرد شیطانی بسیار بزرگ و به سبک بعض معابد هندو ها ساخته شده است. بالای آن دارای ۸ اتاق کوچک است که افرادی دو به دو(مرد و زن) و گاه تنها در هر اتاق نگهداری می شوند. مرد شیاد گاه به دخترو پسرهای فراری پناه می دهد تا سربزنگاه از ایشان سوئ استفاده کند. این زن ادامه می دهد که پس از مراجعه ما به خانه شیطان، او - با اطلاعاتی که از خانم " الف " از قبل گرفته بود و تظاهر میکرد خودش از غیب آنها را می داند - تجویز کرد که من و دخترم به مدت هشت ماه باید در یک از این اتاقها اقامت کنیم تا روح ما پالایش شود!

در این مدت همسرم و پسرم هم حق نداشتند ما را ملاقات کنند و ما با باید تحت تعالیم او قرار می گیرفتیم.

این زن سپس در حالیکه اشک می ریخت عنوان کرد که در بی خبری همسر و پسرش، دختر جوان شوهر دارش چند با مورد تجاوز قرار گرفته و چون آنها حق تماس و دیدار نداشته اند از این موضوع نیز بی خبر بوده اند.

به گفته او بدترین لحظه زندگی اش که در آن لحظه آرزوی مرگ کرده تجاوز به دخترش بوده است. مادر دلشکسته گفت که دخترش به تازگی رخت عروسی برتن کرده و از همسرش باردار بوده است. اما صاحب خانه شیطان او را توبیخ کرده که چرا بدون اذن او! باردار شده و باید فرزندش را سقط کند و بنابراین او را با مشت و لگد اماج حملات خود قرار می دهد.
این زن ادامه داد این عمل سقط جنین با همکاری دو همدست وی از جمله «محبوبه. م» که در حال خواندن پزشکی هست انجام شده است.

او در ادامه برای تطهیر روح دختر بیچاره و برای شستن گناه او از اطاعت نکردن از شیطان به او تجاوز می کند…

گزارش البرز می افزاید متاسفانه وحشی گری های این مرد هوسران که برای توجیه غلط های خود دستاویزی جز دین مبین نیافته است آنقدر تکان دهنده و اسفناک است که به دلیل جلوگیری از اشاعه فحشا از بیان بسیاری دیگر از جزئیات معذوریم.

در قسمت بعد و در ادامه همین مطلب تحریفات دینی و سوء استفاده از باورهای پاک مردم و نیز بیگاری کشیدن از جوانان و نوجوانان توسط مرد شیطان صفت افشا خواهد شد.

البرز به تعداد زیادی از عکسها و فیلمهای جلسات خانه شیطان دست یافته است که برای جلوگیری از خدشه دار شدن عفت عمومی از انتشار انها خودداری می کند. اما این آمادگی را دارد که تمام آنها را در اختیار مسوولین امر قرار دهد.