به گزارش افکارنیوز، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران و دبیرکل خانه کارگر با اشاره به فعالیتهای انتخاباتی تشکل متبوعش اظهار داشت: به دلیل اینکه حسین‌کمالی‌ تاکنون عزم قاطع خود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام نکرده، عملیات انتخاباتی ما صورت علنی به خود نگرفته است. البته امیدواریم به زودی از همه فعال تر شویم.


وی در پاسخ به این سوال که حسین کمالی چه زمانی رسما اعلام کاندیداتوری می‌کند؟ گفت: امیدواریم در این ایام کم کم آماده شود و به زودی اعلام کند.


دبیرکل خانه‌کارگر تصریح کرد: در دیدارهایی که با کمالی برای ترغیب وی به کاندیداتوری داشته‌ایم، وی به ما گفته که کاندیدا نمی شوم، اما ما فعالیت هایی کرده ایم و امیدواریم که نتیجه بخش باشد.


محجوب در پاسخ به این سوال که شنیده می شود‌که محمد خاتمی‌کاندیدا خواهد شد؟ گفت: این خبرها‌‌ درست نیست و خاتمی‌کاندیدای ریاست جمهوری نخواهد شد.


وی با تاکید بر اینکه در انتخابات ۹۲ تعداد کاندیداها یک رقمی نیست و دو رقمی خواهد بود، اظهار داشت: تکلیف انتخابات در دور دوم مشخص خواهد شد، بنابراین همه کاندیداها در انتخابات شانس دارند.


دبیرکل خانه کارگر ادامه داد: فرق انتخابات ۹۲ با دوره های قبل این است که در دوران گذشته رقابت بین دو تا چهار نفر بود، اما در انتخابات آتی رقایت بین ده تا دوازده نفر خواهد بود.


محجوب درباره در تعداد کاندیداهای اصلاح طلب، گفت: نمی توانم اظهار نظر دقیقی دراین زمینه انجام دهم، چون اطلاعی از جلسات اصلاح‌طلبان ندارم.


وی همچنین در خصوص تشکیل ائتلاف در میان اصولگرایان گفت: فکر نمیکنم این ائتلاف ها پایدار باشد و مطمئن باشید همه "به خط" خواهند زد. چرا که همه به صورت محاسباتی شانس برای رای آوردن دارند. بنابراین بعید است ستادها و طرفداران افراد به راحتی اجازه دهند که کاندیدای مورد نظرشان عرصه را خالی کند.