به گزارش افکار نیوز،اسماعیل احمدی مقدم عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه با بیان اینکه همه توطئه ها و ترفندهای دشمنان از سوی مردم بصیر و فهیم ایران رصد و هیچ حرکتی از چشم ملت ایران پنهان نیست، افزود: حضور و مشارکت مردم در صحنه های حساس انقلاب عاملی مهم در خنثی شدن توطئه های دشمنان است.

وی با بیان اینکه با اشاره به تبلیغات گسترده و فتنه انگیزی رسانه های بیگانه در انتخابات ۸۸، اعلام کرد: رسانه های استکباری با صحنه سازی های رسانه ای در صدد القای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری گذشته بودند که اقشار مردم با حضور گسترده خود از اسلام و انقلاب دفاع کردند.

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: استکبار جهانی برای تحت تاثیر قرار دادن انتخابات آینده نیز از تیرماه سال گذشته وارد عمل شده و با اعمال انواع تحریم ها و راه اندازی تبلیغات گسترده علیه ملت سعی دارند مسائل و مشکلات را متوجه مسوولین نظام کرده و از این طریق حضور مردم در انتخابات را کم رنگ کنند.

احمدی مقدم با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه و آگاه ایران اسلامی با آگاهی و هوشیاری همیشگی خود به تبلیغات پوچ و بی ارزش دشمنان، هیچ اعتنایی نکرده و از مسوولین خود حمایت می کنند، ادامه داد: با حضور و هوشیاری مردم، یک انتخابات سالم و بدون دغدغه ای را خواهیم داشت و نیروی انتظامی با آمادگی کامل به وظیفه ذاتی خود در اقصی نقاط کشور عمل کرده و هر حرکتی علیه نظام را خنثی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در این انتخابات رسانه های داخلی وظیفه سنگینی بر عهده دارند و می توانند با اطلاع رسانی دقیق و درست بر شور انتخاباتی بیافزایند، گفت: امسال دشمنان انقلاب اسلامی می خواهند در رابطه با مواد مخدر و مشروبات الکلی چالش هایی را در جامعه ما ایجاد کنند که ماموران ما با کنترل مرزها آنها را نا کام گذاشته اند.