به گزارش افکارنیوز، سردار سرتیپ پاسدار لطف‎الله یداللهی، در یادواره‌ی ۱۵۵ شهید محله علی پهلوان جهرم، حضور پرشور مردم در انتخابات را برای نظام بسیار مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: همه وظیفه دارند برای حضور گسترده مردم تلاش کرده و در انتخاب فرد اصلح با توجه به کلام رهبری روشنگری کنند.

وی گفت: دشمن در سال ۸۸ شیرینی حضور حماسی مردم را به تلخی تبدیل کرد به همین خاطر باید در صحنه باشیم و سخنان رهبری در خصوص سال حماسه سیاسی و اقتصادی که مبانی اعتقادی دارد را توسط علما و مسؤولان برای تبیین و در زمینه‎های مختلف روشنگری شود.

جانشین فرمانده لشکر المهدی(عج) در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز با تحولات دنیا، ایران نقطه امید جهان است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و اقتصادی نامیدند، زیرا انتخابات مهم ریاست جمهوری را در پیش داریم و باید یک حضور حماسی، مانند گذشته را شاهد باشیم.

سردار یداللهی تاکید کرد: همه وظیفه دارند مخلصانه و برای رضای خداوند پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند و یک انتخاب درست داشته باشند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ایران اسلامی بعد از ژاپن بزرگترین قربانی سلاح‌های شیمیایی است و به فرموده رهبری انقلاب اصلا در مکتب اسلامی ما سلاح هسته‌ای وجود ندارد و دشمنان با این تهدیدات توخالی به جایی نمی‌رسند.

وی همچنین با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به سیره و زندگی آن حضرت اشاره و اضافه کرد: زندگی و عملکرد حضرت فاطمه(س) شور و احساس نبود بلکه همه آن دوران درخشان، شعور و سراسر درس زندگی برای بشریت بود.