گروه سیاسی:

حجت الاسلام جلالی درباره انتخاب کاندیدای نهایی جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رایزنی ها میان باقری لنکرانی و سعید جلیلی هنوز ادامه دارد اظهار کرد: فتاح و جلیلی با بیان اینکه مواضع جبهه پایداری را قبول دارند انگشت اشاره را به سمت باقری لنکرانی گرفته اند.
به گزارش افکارنیوز - عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ادامه گفت: کاندیدای نهایی جبهه پایداری تا قبل از ولادت حضرت زهرا(س) مشخص می شود.

وی افزود: ائتلاف هیچگاه منتفی نیست اما موضوع ائتلاف برای ما اهمیت دارد. هنگامی که ما به شخص اصلح برسیم و گروه های دیگر اصولگرا نیز به اصلح برسند ائتلاف موضوعیت پیدا می کند اما مشروط بر اینکه نخواهند از اصول و معیارها تنزل پیدا کنند.

اگر اصول و خواسته های مقام معظم رهبری مورد توجه قرار بگیرد چرا ائتلاف نکنیم؟ زیرا ملاک های مقام معظم رهبری مشخص شده است و در آن زمینه می توان وحدت کرد.

رییس دفتر آیت الله مصباح یزدی درباره امکان کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی نیز خاطرنشان کرد: به هر حال جای عتیقه ها در موزه است و آقای هاشمی خودش هم می گوید دیگر نفسی ندارد و اصلاح طلبان هم متوجه هستند که ایشان دیگر برشی ندارد اما او را با دستگاه تنفس مصنوعی زنده نگه داشته اند تا از او سوء استفاده سیاسی کنند.

جلالی ادامه داد: خود هاشمی می داند که اصلاح طلبان او را برای دکور خود می خواهند نه برای خدمت به کشور.