به گزارش افکارنیوز، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور که توسط جهانگیرزاده عضو هیات رییسه قرائت شد به شرح زیر است:

** نعمتی نماینده اسدآباد به وزیر جهاد کشاورزی: مبارزه جدی با آفت سن در مزارع شهرستان اسدآباد.

** موسوی لارگانی به وزیر کشور: رعایت عدالت در مورد پرداخت خسارت ناشی از خشکسالی به کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان و به رییس‌جمهور: برای حل مشکل بیکاری در شهرستان فلاورجان و لغو همایش انتخاباتی در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی، نظارت در عملکرد رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و به وزیر بهداشت در خصوص تخصیص اعتبار لازم برای احداثمرکز درمانی پیربکران فلاورجان و به وزیر ورزش و جوانان در خصوص پیگیری حادثه سقوط جرثقیل در ورزشگاه نقش جهان اصفهان.

** رحمانی نماینده تاکستان به وزیر کشور: تامین اعتبار لازم جهت حل مشکلات شهرستان تاکستان و به وزیر نیرو: تسریع در تکمیل پروژه فاضلاب تاکستان.

** بهمنی نماینده سراب به وزیر صنعت، معدن و تجارت: توجه جدی به زیرساخت‌های شهرک صنعتی سراب و مهربان و به وزیر نیرو در خصوص ساماندهی آب‌های کشاورزی در منطقه سراب و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: جهت توسعه رشته‌های آموزش عالی در شهرستان سراب.

** بیگی نماینده میاندوآب به وزیر دادگستری: تسریع در تعیین تکلیف وضعیت مالکیت خیابان امام خمینی(ره) شاهین‌دژ.

** فلاحی نماینده اهر و هریس به وزیر نیرو: تسریع در احداثنیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان هریس.

** ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: توضیح در خصوص علل بیماری‌های مختلف در شهرستان مبارکه و لزوم حضور مستمر معاونت امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجلس شورای اسلامی، ‌ به رییس‌جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توضیح علت خودداری شرکت فولاد مبارکه از استخدام ۱۲ نفر از فرزندان شهدا.

** رستمیان نماینده دامغان به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در احداثاردوگاه چشمه علی.

** منوچهری نماینده ثلاثباباجانی به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: تسریع در تاسیس دانشکده پرستاری و مامایی در شهرستان جوانرود.

**ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر صنعت، معدن و تجارت: توضیح علت بی‌توجهی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به دستورات رئیس ‌جمهور، به رئیس‌ جمهور: جلوگیری از دخالت‌های وزیر جهاد کشاورزی در امور سازمان نظام دامپزشکی کشور و به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم عدم دخالت در امور سازمان نظام دامپزشکی کشور.

** شفیعی نماینده ممسنی به وزیر نفت: علت رفتار تبعیض‌آمیز شرکت بنیزسازه در فاز ۹ و ۱۰ پارس جنوبی نسبت به استخدام کارگران.

**حیدری نماینده کرمانشاه به وزیر بهداشت: تسریع در تأسیس دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان‌های امام رضا(ع) و امام خمینی استان کرمانشاه.

**موسوی نماینده خدابنده به وزیر بهداشت: تسریع در تأمین پزشک و دارو در شهرستان خدابنده.

**صرامی، ایرانپور، حیدرپور، فیروزی، دستجردی، اسماعیلی، ثنایی، آغاجری، ندیمی، اسفنانی و احمدی‌لاشکی به وزیر بهداشت: نظارت بر روند تولید سوسیس و کالباس و فرآورده‌های گوشتی.

** حیدری طیب و حسینی نمایندگان کرمانشاه و قصرشیرین به رئیس‌ جمهور: برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ورود ریزگردها به استان‌های مرزی کشور.

**مرادی نماینده سنندج به رئیس ‌جمهور: عدم اجرای اقدامات علمی در ارتباط با کنترل ریزگردها در استان‌های غربی به ویژه استان کردستان.

**رجبی نماینده مینودشت به وزیر نیرو: تسریع در آبرسانی به روستاهای شهرستان مراغه.

**منوچهری نماینده پاوه به وزیر نیرو: تأمین اعتبار لازم برای پروژه‌های آبرسانی به منطقه ارومانات به ویژه شهرستان‌های پاوه و جوانرود.

** شوهانی نماینده ایلام به وزیر نفت: دستور جلوگیری از اخراج کارگران در پروژه‌های نفتی استان ایلام.

**عاشوری، هاشمی، جباری، امیرآبادی، فتاحی و آصفری به رئیس ‌جمهور: ضرورت جلوگیری اشاعه رفتار و فرهنگ اشرافی‌گری دور از شأن مدیران نظام اسلامی توسط مدیریت منطقه آزاد کیش.

**شوهانی نماینده ایلام به وزیر نیرو: تسریع در اجرای سدهای چناره، جزمان، سازه‌بن و چندگوله بعد از ۱۶ سال از کلنگ‌زنی.

** مقتدایی و حاجیدلیگانی نمایندگان اصفهان و شاهیندژ به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت توجه جدی برای حل مشکل مربیان بهداشت اصفهان که با وجود مکاتبات نمایندگان اهتمام لازم در این زمینه صورت نگرفته است.