رضافرخی - یکی از نمایندگان همیشه در صحنه مجلس با قدرت تمام اعلام کرده که مردم به دلیل مشکلات دیگر اشکنه هم نمی توانند بخورند. در سوی مقابل برخی از مدیران همیشه پشت صحنه هم پاسخ های قاطعانه ای داده اند که حقیقتا افکار عمومی را به صورت "نهادینه پاسخ گو زده کرده اند". شنیده حاکی ازآن است که پاسخ این مدیران ارشد کشور مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است. در ادامه به برخی از این پاسخ ها اشاره خواهیم کرد.

بهرام کباب سلطانی زاده(شغل: مافیای واردات گوشت والاغ وگاو وبوقلمون وگراز و…):ایشان مزاح کرده اند ما خودمان همین دیشب سلطانی زدیم تو رگ، اشکنه ای هم ندیدیم. شان اشکنه بالاتر از این حرفهاست.

پرویز شیش لیک نام اصل(شغل: مدیر واردات پنهانی نفت و دارای ویزای دو سرطلا):اشکنه خیلی وقت است که از قاموس غذایی ما حذف شده، این صحبتها سیاه نمایی است. بهتر است به جای این حرفها به فکر راهی برای ممانعت ازبرنج خوری قابل توجه مردم کرد.

مهرداد پلوخورشتی وند(شغل: وارد کننده انواع چوب بستی وزین اسب در یک دهه اخیر):همه که قرار نیست پلو خورشت بخورند اشکنه هم نعمت خداست!من خودم در کنار پلوخورشت به یاد مردم به عنوان دسر اشکنه می خورم.

شهرام کباب ترکیان(شغل: وارد کننده انواع عروسکهای باربی با ارز مرجع):تا نان وپیاز هست مردم مشکلی ندارند. ایشان خودشان اشکنه نمی خورند، من خبر دارم!

سهراب جوجه با نون اضافه زاده(شغل: وارد کننده انواع کالاهای با الویت ۱۰۰ با ارز مرجع):اشکنه و جوجه کباب مهم نیست، اصل انسانیت ومدیریت لایق این مردم است که هر دو را داریم، مخصوصا بخش دوم!مدیران باید جوجه بخورند تا بتوانند خدمت رسانی کنند.

فرشاد باقالی پلوزاده با گوشت فرد اعلی(پدر ابولمشاغل ها در ایران): ماخواستار برخورد جدی با توهین کنندگان به شخصیت اشکنه هستیم. ما این تخریب چهره وشخصیت اشکنه را تاب نمی آوریم. من از اکشنه خوری به باقالی پلو خوری رسیده ام.

مراد شاتوبریان(شغل: واردکننده خودرو لامبورگینی، پرادو وبی ام با ارز مرجع):اشکنه نمایی بازی در زمین دشمن است. برخی در تخریب اشکنه به عنوان یک اصل ایرانی با رسانه های بیگانه هم صدا شده اند.

*در همین راستا برخی از این مدیران ارشد بیانیه ای اشکنه ای صادر کرده اند که متن این بیانیه به شرح زیر است:

آگاه باشید که برخی با اکشنه نمایی های پی درپی وتخریب چهره غذایی به خوشمزگی اشکنه وتحقیر جایگاه اشکنه سعی در القای این داشته اند که ملت به دلیل گرانی اشکنه خور شده است. ما چلوکبابی سلطانی خورها وشاتوبریان بازها و باقالی پلوها و دوبل برگرهای خدمت گزار، شدیدا این حرکت وابسته به لابی های صهیونیستی پیتزایی را محکوم می کنیم.

جمعی از بخور بخور های خدمت گزار