به گزارش افکارنیوز، محسن رضایی صبح امروز در گلزار شهدای گرگان در جمع مردم این شهر اظهار داشت: حضور مردم در این مراسم بدون چشم‌داشت بوده و من هم تلاش می‌کنم تا پاسخ مناسب به الطاف و محبت‌های مردم بدهم.

وی از استقبال مردم گرگان تقدیر کرد و افزود: امیدوارم یک‌بار دیگر توفیق خدمتگزاری به ملت ایران با همراهی مردم نصیب اینجانب شود.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به از خودگذشتگی شهدا در هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ما اکنون در نقطه‌ای ایستاده‌ایم که صدها انسان شایسته جان خود را فدای این ملت کردند.

رضایی ادامه داد: ما اکنون در نقطه‌ای ایستاده‌ایم که جوانان عزیز و با شخصیت این مرز و بوم برای سربلندی این کشور دست از جان خود شستند.

به گفته وی شهدا با تقدیم جان ارزشمند خود آزادی و سربلندی را برای مردم به ارمغان آوردند.

این کاندیدای یادزهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: این جانفشانی‌ها مسئولیت ما را سنگین کرده و برای توسعه و آبادانی کشور باید بیش از پیش تلاش کنیم.

رضایی اظهار داشت: در شرایط فعلی که کشور نیاز به مدیران توانمند، دارای برنامه و ارزشمند دارد باید وارد عرصه خدمتگزاری شد.

وی افزود: برای کمک به توسعه و پیشرفت کشور باید از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور بهره گرفت تا رفاه و اشتغال را برای مردم به ارمغان آوریم.

لازم به ذکر است محسن رضایی به منظور دیدار با اقشار مختلف مردم استان گلستان صبح امروز وارد گرگان شد وی پس از اینکه مورد استقبال جمعی از مردم قرار گرفت برای ادای احترام به امامزاده عبدالله بن موسیبن الجعفر (ع)، شهدا و آیات اعظام سید سجاد علوی گرگانی و سیب حبیبالله طاهری گرگانی نماینده فقید مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری در گلزار شهدای گرگان حضور یافت.