به گزارش افکارنیوز، به نقل از، سایت خبری الوعی‌نیوز عربستان با اعلام خبر حمایت عربستان، قطر و امارات از طرح سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس اعلام کرد که این حمایت به صورت مالی بوده و برای سال ۲۰۱۳ مبلغ ۴۵ میلیون دلار است.

براساس این خبر، بخشی از این کمک مالی به گروهک تروریستی منافقین اختصاص خواهد یافت و این گروهک تروریستی وظیفه دارد که در صورت ایجاد شلوغی در ایران، همانند سال ۸۸ با اقدامات تخریبی و تروریستی فضای کشور را ملتهب کرده و باعثرادیکالیزه شدن اعتراضات و همچنین حرکت اغتشاش به سمت اقدامات مسلحانه و خشونت‌بار شود.

انتخاب گروهک تروریستی منافقین برای انجام این مأموریت بعد از حضور افسران اطلاعاتی دستگاه‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس و فرانسه در کنفرانس پاریس در ۱۴ فوریه ۲۰۱۲ صورت گرفت.

ماموریت اعضای منافقین در اتاق طراحی عملیات دو کشور آمریکا و انگلیس و با حضور نمایندگانی از این گروهک تروریستی تدوین شده و طی آن منافقین مأمور به انجام سلسله اقدامات و فعالیت‌هایی شدند که ثبات ایران را برهم بزند.

این گروهک تروریستی همچنین موظف شده که تظاهرات و اعتراض‌هایی را با عناوین مختلف سازماندهی کرده و در نتیجه درگیری‌هایی بین طرفداران این نامزدها در تهران و سایر استان ها ایجاد کنند.

همچنین سایت «النهرین نت» نیز در گزارشی با اشاره به استفاده دوباره از رمز تقلب در انتخابات ۹۲ همانند انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ نوشت: رسانه‌های غربی و فارسی زبان همانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا و همچنین شبکه‌های عربی وابسته به دستگاه اطلاعاتی عربستان و قطر از جمله شبکه‌های العربیه و الجزیره و الشرقیه نیز ماموریت یافتند تا هجمه گسترده رسانه‌ای علیه نظام ایران راه‌اندازی کنند و احساسات منفی به مردم ایران در قبال این انتخابات تزریق کنند.

گفتنی است؛ دستگاههای اطلاعاتی غربی همچنین از کشورهای عربستان و قطر و امارات خواستهاند که در حین انجام این پروژه با رعایت پوششهای اطلاعاتی از برهم خوردن روابط خود با ایران جداً پرهیز کنند، چراکه آشکارشدن حمایت این کشورها از مخالفان ایران خصوصاً گروهک تروریستی منافقین نهتنها موجب تیرگی در روابط با نظام ایران میشود، بلکه سبب رویگرداندن مردم ایران از تبلیغات و فضاسازیهای رسانهای آنها نیز میشود.