به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود نبویان اظهار داشت: طی سال‌های اخیر بدخواهان داخلی و دشمنان اسلام و انقلاب توطئه‌های بسیاری را برای منحرف کردن انقلاب از مسیر اصلی و واقعی خود علیه جمهوری اسلامی ایران به کار بستند.

وی افزود: یکی از مهمترین این توطئه‌ها مربوط به وقایع دلخراش پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم در سال ۸۸ بود که فتنه‌گران علیه نظام دست به شورش زده و به دنبال براندازی بودند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر درایت رهبری معظم انقلاب اسلامی و بصیرت ملت ولایی ایران اسلامی نبود، به طور قطع فتنه‌گران به اهداف شوم خود دست می‌یافتند.

نبویان بیان داشت: پس از فتنه شاهد اوج گیری فعالیت‌های جریان انحرافی بودیم و در چند سال اخیر آسیب‌های بسیاری از سوی این جریان به کشور وارد شده است.

وی تاکید کرد: بارها گفته‌ام که جریان انحرافی دنباله فتنه است و هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.

نبویان با بیان اینکه بسیاری از اصول و گرایش‌های فکری فتنه‌گران و با منحرفان یکی است، گفت: هیچ تفاوتی میان فتنه و انحراف نیست و این دو اهداف شومی را علیه اسلام و انقلاب و ملت مومن و ولایت‌مدار ایران اسلامی دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در این دوره ملت ایران باید با بصیرت و آگاهی در پای صندوقهای رای حضور یافته و با تشخیص ماهیت اصلی جریان انحرافی و فتنهگران اجازه ندهند که مخالفان اسلام و انقلاب در تداوم مانعتراشیها و توطئههای خود علیه اسلام و انقلاب موفق باشند.