به گزارش افکارنیوز، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در اخطاری قانونی به استناد به اصول ۳،۲۹ و ۱۲۱ قانون اساسی که بر رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه و نیز تکلیف دولت به رعایت عدالت تأکید می‌کند، نسبت به اقدام روز گذشته رئیس جمهور در همراهی اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: روز گذشته احمدی‌نژاد در ثبت‌نام یک کاندیدا برخوردی ناشایست و غیرعقلانی داشت.

وی افزود: برای نخستین بار یک رئیس جمهور در انتخابات بعدی حضور یافت و شأن مقام ریاست جمهوری را زیر سؤال برد، آیا زمان آن نرسیده است که اعلام عدم کفایت رئیس جمهور را مطرح کنیم؟

قاضی‌پور ادامه داد: احمدی‌نژاد سه سال است که بودجه را عملا با تأخیر برای طی مراحل قانونی تقدیم مجلس می‌کند، روز گذشته با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد که مرخصی گرفته است، باید پرسید آیا جنابعالی زمانی که ۱۱ روز خانه‌نشین بودید، نمی‌گفتید که به مرخصی رفته‌اید؟!

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به قاضیپور گفت: این تذکرات مربوط به دستور جلسه نیست و بنده چند بار در این زمینه از شما سؤال کردم.