افكار نيوز -کریمی در گفتگو با وب سایت شخصی اش گفت:من به رای کمیته انظباطی باشگاه احترام می گذارم و در تمرین تیم حاضر می شوم تا برای بازی با تراکتورسازی آماده شوم.

او این را می گوید و ادامه می دهد: «دراین مدت هم به احترام باشگاه وتمام عزیزانی که نسبت به من لطف داشتند سکوت کردم که جاداردازهمه آنها‌تشکرکنم. از امروز هم تمام تلاشم‌ را برای‌موفقیت‌تیم‌به کار‌می‌گیرم.»

همچنین مالک باشگاه استیل آذین گفت: «همه اعضای مجموعه استیل آذین بار دیگر دست به دست هم تلاش می کنند و برای رسیدن به موفقیت با هم یکدل می شوند.»

حسین هدایتی این حرف را پس از بخشیدن علی کریمی و در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استیل آذین زد. او ادامه می دهد: «اتفاقاتی که برای باشگاه استیل آذین افتاد در هفته های اخیر مناسب نبود وباعثشد تا به این تیم ضربه بخورد که ناراحت کننده بود.
من امیدوارم دیگر مشکلات حاشیه ای برای تیم ما پیش نیاید و با قدرت در رقابت های لیگ حضور پیدا کنیم. گذشته ها را فراموش خواهیم کرد وبار دیگر دست به دست یکدیگر استیل آذین را با تلاش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پرتلاش خودمان به روز های در خشانش می رسانیم.»

هدایتی ادامه داد: «استیل آذینی ها برای رسیدن به موفقیت در دوجام با هم یکدل خواهند شد تا نشان دهند که هنوز بهترین بازیکنان و بهترین مجموعه را در اختیار داریم. من از همه استیل آذینی ها می خواهم تا پرونده های گذشته را دیگر ورق نزنند وفقط به موفقیت در آینده فکر کنند چون معتقدم استیل اذین پتانسیل زیادی برای موفقیت دارد.»

حالا باید دید که دلسوزان و جهادگران استیل آذینی چهره شان پس از بازگشت گناهکاری مثل کریمی چگونه می شود و چه حالی پیدا می کنند؟