به گزارش افکارنیوز، در نخستین نشست هماهنگی ستادهای مردمی حیات طیبه استان قزوین با اشاره به اینکه برخی از افراد بیان می‌کنند که آیت‌الله مصباح یزدی با سعید جلیلی دیدار نکرده است، عنوان شد: ایشان فردا با این شخصیت روحانی ملاقات می‌کند.

محمد کبیری از اعضای این ستاد با بیان اینکه با توجه به تخریب‌های انتخاباتی برخی افراد شبهاتی پیرامون سعید جلیلی ایجاد کرده‌اند، ابراز داشت: این شبهات در جلسات پرسش و پاسخ آینده جواب داده می‌شود تا افکار مردم به این مسایل شفاف‌تر و روشن‌تر شود.

وی با اشاره به اینکه افراد دیگری عنوان می‌کنند که سعید جلیلی سابقه اجرایی در کشور ندارد به همین دلیل در انتخاب رئیس‌جمهوری اصلح نیست، اذعان داشت: اگر بحران‌ها و مشکلاتی که در شورای امنیت ملی برطرف می‌شود برای مردم تبیین شود اقشار مختلف جامعه قدرت اجرایی ایشان را حساس‌تر، بالاتر و توانمندتر از هر فردی می‌دانند.

کبیری با بیان اینکه برخی از افراد بیان می‌کنند که سعید جلیلی برنامه‌ای ندارد، بیان کرد: ایشان برنامه‌های اجرایی و مدیریتی را تدوین کرده است که بعد از انتخابشان به عنوان ریاست جمهوری این برنامه‌ها را با هدف مشکلات کشور اجرا می‌کنند

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۴ و ۸۸ مردم ایران بهترین و اصلح‌ترین گزینه را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کردند، ابراز داشت: با قاطعیت بیان می‌کنیم از انتخاب احمدی‌نژاد در آن سال‌ها پشیمان نیستیم چراکه وی در آن زمان اصلح بود.

قاسم اللهیاری از دیگر اعضای این ستاد عنوان کرد: در سال‌های ۸۴ و ۸۸ بهترین گزینه ریاست‌جمهوری، احمدی‌نژاد بود که با عنایت خداوند متعال مردم کشورمان توانستند با تشخیص درست این گزینه را انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه ستادهای مردمی حیات طیبه در استان قزوین گسترش می‌یابد، اظهار داشت: با تحقق این اقدام می‌توان دیدگاه‌ها و اندیشه‌های سعید جلیلی را بیشتر به مردم معرفی کرد تا‌ آنان بیشتر با این دیدگاه‌ها آشنا شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه فعالیت‌های افراد در ستادهای مردمی حیات طیبه باید بر محور اخلاق‌مداری باشد، بیان کرد: با رعایت این اخلاق می‌توان این ستاد را به یک الگوی انتخاباتی در دوره‌های آینده تبدیل کرد.

وی اضافه کرد: سعید جلیلی در آخرین لحظه تصمیم گرفت که در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کند و پیاده کردن گفتمان امام و رهبری در دنیا از جمله مهم‌ترین رویکردهای ایشان در این دوره از انتخابات بوده است.

عضو ستاد حیات طیبه به مشکلات کنونی کشور اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری باید بتواند با تدبیر و مدیریت درست این مشکلات را به نحو مطلوبی برطرف کند بر این اساس اقشار مختلف جامعه اطلاعاتشان را در انتخاب فرد اصلح در این دوره از انتخابات ارتقا دهند.

وی ادامه داد: آحاد جامعه باید شخصی را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کنند که بتواند گفتمان امام و رهبری را در دنیا گسترش دهد تا بیشتر مردم با این گفتمان آشنا شوند.

کبیری نیز در خاتمه با اشاره به اینکه باید فردی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود که مشکلات کشور را به نحو مطلوبی برطرف کند، اظهار داشت: به نظر ما سعید جلیلی توانایی انجام این اقدام را دارد و به همین دلیل از ایشان حمایت می‌کنیم.

وی متذکر شد: رئیسجمهوری باید در یازدهمین دوره انتخابات ریاستجمهوری انتخاب شود که در راستای تحقق اهداف ولایتفقیه گام بردارد تا بتواند مشکلات کشور را در زمان کوتاهتری برطرف کند.