به گزارش افکارنیوز، با اشاره به کاندیداتوری ۹ نفر از نمایندگان مجلس برای دبیری هیات رئیسه گفت: با توجه به اینکه ضرغام صادقی و شاهین محمد صادقی هر دو کاندیدا شده بودند مشکلی در شمارش آراء به وجود آمده است چرا که برخی از نمایندگان تنها نام صادقی را در برگه رای قید کردند و مشخص نیست که منظورشان کدام یک است.

وی گفت: بر این اساس در حال حاضر شمارش آراء مجددا در حال انجام شدن است که در صورت تعیین تکلیف آن مشخص می‌شود که کدام یک عضو هیات رئیسه می‌شود.

حقیقت‌پور همچنین گفت که در صورت تعیین تکلیف آرای شاهین محمد صادقی و ضرغام محمد صادقی تکلیف عضویت دستغیب یکی دیگر از کاندیداهای عضویت در هیات رئیسه نیز مشخص می‌شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد که جواد جهانگیرزاده عضو فعلی هیات رئیسه نتوانسته رای لازم را برای عضویت در کار جدید کسب کند.

گفتنی است: محمد دهقان، محمد حسین فرهنگی، علیرضا منادی، مهرداد بذرپاش، احمدرضا دستغیب، محمد حسین فرهنگی، شاهین محمد صادقی، جواد جهانگیرزاده و ضرغام صادقی ۹ نماینده داوطلب برای عضویت در هیات رئیسه به عنوان دبیر خود را در معرض رای نمایندگان قرار دادند.

همچنین در جلسه نوبت صبح امروز علی لاریجانی به عنوان رئیس، محمد حسن ابوترابیفرد و محمد رضا باهنربه عنوان نواب رئیس و همچنین شریف حسینی، محمد عاشوریی و عبدالرضا مصری نیز به عنوان ناظران هیات رئیسه مشخص شدند.