به گزارش افکار ،کیهان نوشت ،در تدارك اغتشاش ناكام ۲۵ بهمن كه براي خوش خدمتي به آمريكا و رژيم صهيونيستي و در راستاي تحت الشعاع قرار دادن قيام ملت هاي مسلمان خاورميانه صورت گرفت، موسوي و كروبي نقش دعوت كننده داشتند و با وجود مخالفت وزارت كشور خواستار برپايي راهپيمايي شدند.

۲ روز پس از این اقدام ضدانقلابی که حتی با محکومیت از سوی برخی اعضای فراکسیون اقلیت(اصلاح طلب مجلس) و چهره هایی مانند حسن روحانی و ناطق نوری و… همراه شد، هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با واحدمرکزی خبر ماجرای ۲۵ بهمن را اقدام غیرقانونی و طبق فتوای امام راحل حرام اعلام کرد.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره سوءاستفاده رسانه های استکباری از ماجرای ۲۵ بهمن گذشته و عدم انعکاس مناسب راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در رسانه های غربی گفته بود: رسانه های غربی و صهیونیستی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش کرده اند که موارد منفی را بزرگ و نقاط قوت را کم رنگ کنند.
با وجود این موضع، آقای هاشمی رفسنجانی ۴۵ روز بعد به بهانه درگذشت پدر موسوی در سن ۱۰۲ سالگی، پیامی صادر کرد که در آن بر «خدوم» بودن موسوی آن هم با تعبیر «به ویژه» تاکید شده بود.

این تناقض رویکرد به فاصله کمتر از ۲ ماه پرسش های متعددی را برمی انگیزد از جمله اینکه؛ چگونه می توان اغتشاش را «حرام» اما تحریک کننده آن را «خدوم» توصیف کرد؟ قطعاً موسوی در این اقدام شنیع، خدمتی کرده اما آیا این خدمت جز به آمریکا و اسرائیل و دیکتاتورهای مزدور وابسته به آنها بوده است؟!

پس آقای هاشمی در کارنامه به ویژه ۲ سال اخیر موسوی و نقش وی در اقدامات ضدانقلابی روز قدس، ۱۳ آبان، ۱۶آذر و ۶ دی ۸۸(عاشورا) و پس از آن که آمیخته با هتاکی علیه امام خمینی، رهبری، انقلاب اسلامی و فراتر از همه امام حسین(ع) بود، کدام «خدمت مستمر» را دیده که از تعبیر «خدوم» برای وی استفاده کرده است؟ برعکس نهند نام زنگی کافور؟!

آیا جز این است که سران آمریکا و رژیم صهیونیستی بارها از امثال موسوی به خاطر همین خدمت ها - خیانت به ملت ایران - تشکر و تمجید کردند؟ چگونه ممکن است کسی را هم زمامداران جبهه استکبار(ائمه کفر) مورد تمجید و تکریم قرار دهند و هم دوستان جبهه انقلاب؟ آنها از بازیچه هایی مانند موسوی به خاطر «حرمت شکنی» هایشان جانبداری کردند.

خوش بينانه ترين احتمال آن است كه برخي نزديكان آلوده به فساد در اطراف آقاي هاشمي بار ديگر او را براي پنهان كردن فساد و آلودگي هاي خود هزينه كرده اند!