معاون سياسي امنيتي استاندار اصفهان گفت: با افتتاح قطار سريعالسير اصفهان ـ تهران زمان جابهجايي مسافران بين دو شهر اصفهان و تهران به يك ساعت و ۵۰ دقيقه تقليل پيدا ميكند.

به گزارش افکار، فارس نوشت: محمدمهدی اسماعیلی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه اصفهان با اشاره به هفته دولت و خدمات دولت نهم و دهم به مردم استان اصفهان اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت ۱۱۶۵ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
وی به طرح راه‌اندازی قطار سریع‌السیر اصفهان تهران اشاره کرد و بیان داشت: با افتتاح این پروژه زمان جابه‌جایی مسافران بین دو شهر اصفهان و تهران به یک ساعت و ۵۰ دقیقه کاهش پیدا می‌کند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه دولت میزان ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه برای پروژه قطار شهری اصفهان در نظر گرفته است، بیان داشت: با اقدامات در نظر گرفته دولت، مردم اصفهان شاهد افتتاح مترو خواهند بود.
‌اسماعیلی ادامه داد: با افتتاح پروژه‌ها در سراسر استان اصفهان و با توجه به سفرهای استاندار به شهرستان‌های اصفهان، مردم طعم شیرین عدالت را در سرتاسر استان احساس می‌کنند.
وی به تعهد اشتغال‌زایی ۸۰ هزار نفردر استان اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: استان اصفهان پس از تهران بیشترین تعهد اشتغال‌زایی را در کل کشور داشته است که ایجاد فضای اشتغال در سراسر استان تا پایان سال‌جاری پیگیری می‌شود.

/ ب.