گروه سیاسی ؛ جامعه اسلامی ورزشکاران استان اصفهان طی بیانیه ای از دکتر حسن روحانی خواست که در دولت خود از معتدلین و خانه نشینان خردمند استفاده کند.

به گزارش افکار نیوز، جامعه اسلامی ورزشکاران استان اصفهان طی نامه ای به حجه الاسلام و المسلیمن دکتر حسن روحانی ضمن با شکوه خواندن حماسه ۲۴ خرداد به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداخت.

در این نامه آمده است:
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر روحانی

با سلام و تبریک

حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی، حماسه سیاسی مطلوب نظام اسلامی را محقق ساخت. و تردیدی نیست که شخص جنابعالی و شخصیت های بزرگ و طیف های سیاسی موثر حامی شما، نقشی بی بدیل در رقم خوردن این حماسه داشتند. و مسلم است که حداقل حدود ۱۹ میلیون از این حماسه ۳۶ میلیونی مدیون حضور شماست.

رئیس جمهور منتخب ملت؛
در۱۶ سال گذشته، شخصیت های بزرگ، موثر و قابل احترامی از معتدلین و خردمندان سیاسی وفادار به گفتمان انقلاب اسلامی و امام و رهبری، در طوفان افراط و تندروی ها و بی اخلاقی ها طرد و خانه نشین شدند و همین خانه نشینی ها، یکی از علل وضعیت نابسامان فعلی ست.
به گمان ما، رأی ملت به شما، آری به اعتدال و عقلانیت است؛ همان که در شعار انتخاباتی تان بدان تصریح کردید.

اینک و در آستانه ورود به فاز انتخاب همکاران دولت آینده، پیشنهاد می کنیم از این شخصیت های موثر و معتدل دو جناح اصلی سیاسی که در این ۱۶ سال، کشور از توان آنها محروم شد بهره ببرید و دولت فراجناحی و توانمندی تشکیل دهید که بتواند بر مشکلات فائق آید.

از جمله این شخصیت های معتدل و موثر، جناب آقای دکتر حسن غفوری فرد است که دارای سابقه ای ممتد و طولانی در مدیریت و حضور در عرصه های مختلف اجرایی در دولت های گوناگون است و بی تردید می تواند شما را در رسیدن به اهداف دولت تدبیر و امید یاری رساند.
سربلند و پیروز باشید.

جامعه اسلامي ورزشكاران استان اصفهان