روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا در مطلبی با عنوان " ایران کارلا برونی را فاحشه خواند " مطلب روز شنبه روزنامه کیهان در انتقاد از مواضع همسر رییس جمهوری فرانسه درباره اعدام سکینه محمدی آشتیانی را موضع دولت ایران خواند.

به گزارش عصر ایران این روزنامه بریتانیایی در مطلبی کوتاه در این باره نوشت: " روزنامه کیهان چاپ ایران که تحت کنترل دولت منتشر می شود کارلا برونی و ایزابل آجیوانی هنر پیشه معروف فرانسوی را که از کمپین آزادی خانم آشتیانی حمایت کرده اند، را " فاحشه " خطاب کرد، در حالی که تلویزیون دولتی ایران نیز همسر رییس جمهوری فرانسه را به فساد اخلاقی متهم کرد.

روزنامه کیهان روز شنبه(۶ شهریور) در مطلبی با عنوان " فواحش فرانسه هم وارد داد وقال حقوق بشر شدند " نوشت:

" به تازگی کارلا برونی همسر بدنام نیکولا سارکوزی و آجیوانی بازیگر فاسدالاخلاق فرانسوی طی اظهارنظرهایی، از «س - م» حمایت کردند. برونی، هنرپیشه و خواننده فاسدالاخلاق ایتالیایی اگرچه توانست خانواده سارکوزی را از هم بپاشد و همسر رئیس جمهور فرانسه شود اما به تازگی اخبار جدیدی از ارتباطات وی با یک خواننده منتشر شد. وی در دفاع از «س - م» گفته است: حکم صادره ناعادلانه است. من واقعاً از اینکه او به خاطر دوست داشتن یک نفر محکوم به مرگ شده، واقعاً متعجب شدم. خانم] …[از همان جا در قعر سلولتان بدانید که همسر من آزادی شما را دنبال می کند و هرگز شما را فراموش نخواهد کرد(!) آجیوانی بازیگر بدسابقه فرانسوی هم در حمایت از س - م گفت: نام او] …[در قلب من حک شده و هر روز بر زبانم جاری است. تو سرشار از توانایی های سرکوب شده ای(!) "

در دهه ۱۹۹۰ کارلا برونی در میان ۲۰ تن از معروفترین مانکنهای دنیا قرار داشت. از سال ۲۰۰۰ وارد دنیای موسیقی شد و تاکنون سه آلبوم موسیقی منتشر کرده ‌است.

مجلات جنجالی به وی روابط متعدد و موازی نسبت داده‌اند که مورد انکار وی واقع نشده‌است. پیش از این وی مدتی معشوقه ویرایشگر معروف، ژان پل انتوون و سپس پسر او، استاد فرانسوی فلسفه، رافائل انتوون بود و در ۲۰۰۱(میلادی) پس از آنکه پسرش به دنیا آمد از وی جدا شد. ژوستین لوی، همسر رافائل انتوون، در کتابی به نام مشکلی نیست از این رابطه و از کارلا برونی تصویری تلخ و ناخوشایند ارائه کرده‌است.

نیکولا سارکوزی و کارلا برونی برای اولین بار که در آخرین تعطیلات سال ۲۰۰۷(میلادی) در کنار هم در اورو دیزنی ظاهر شدند. سارکوزی و برونی در ۲ فوریه ۲۰۰۸ در کاخ الیزه با یکدیگر ازدواج کردند.