به گزارش افکارنیوز،رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ‌ در ابتدای این مراسم گفت: خدا را شاکریم که در روزهای بهار قرآن و ایام ضیافت الهی که از ارزشمندترین روزهای سال است توفیق داریم که در محضر قرآن هستیم و به آیات دلنشین این کتاب هدایت گوش جان می‌دهیم.

انصاری اضافه کرد: اگر همه فکر و اندیشه‌ها قرآنی باشد آن وقت می‌توانیم افتخار کنیم که ما به درستی علاقه‌مند به قرآن هستیم.

وی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن راه نجات بشر و راه سود بردن انسان را ایمان و عمل صالح معرفی کرده است و در این بازار تجارت دنیای فانی همه زیانکارند مگر کسانی که ایمان داشته و عمل صالح انجام می‌دهند.

در ادامه این مراسم، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ‌ نیز گفت: بحمدالله امروز قرارگاه پدافند هوایی به لحاظ توانایی رزمی در آمادگی کامل به سر می‌برد و با همت و تلاش سامانه عقیدتی سیاسی آمادگی معنوی و روحی کارکنان نیز در سطح مطلوبی قرار دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتمالانبیاء(ص) پیش از حضور در این مراسم، از مواضع پدافندی سایت فردو بازدید کرد و در جریان میزان آمادگی این سایت قرار گرفت.