به گزارش افکارنیوز، یک منبع آگاه با بیان اینکه گزینه‌های احتمالی وزارت‌خانه‌ها تا روز چهارشنبه به رئیس‌جمهور منتخب مشخص خواهد شد، گفت: تاکنون تکلیف وزارت‌خانه ورزش و جوانان مشخص شده و قرار است آقای روحانی یک نفر از بین سه نفر را انتخاب کند.

یک منبع آگاه از معرفی گزینه‌های نهایی وزارتخانه‌ها مختلف به حسن روحانی رئیس‌جهور منتخب تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت: تاکنون فقط کارگروه وزارت ورزش و جوانان ۳ گزینه را به عنوان نظر نهایی خود به آقای روحانی اعلام کرده‌اند.

وی افزود: کارگروه‌های تخصصی و مشورتی کار خود را تا روز چهارشنبه به پایان می‌رسانند و تلاش این است که در اکثر وزارتخانه‌ها ۳ نفر به رئیس‌جمهور منتخب معرفی شوند و آقای روحانی نیز با مشورت و رایزنی گزینه نهایی را اعلام خواهد کرد.

این منبع آگاه در پاسخ به این پرسش که چه زمانی اعضای کابینه به صورت کامل معرفی خواهد شد، گفت: طبق آخرین بررسی‌های انجام شده قرار است روز تحلیف اعضای کابینه به صورت کامل معرفی شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: گزینه‌های مطرح شده در یکی از نشریه‌های امروز صحت ندارد و هنوز هیج شخصی از سوی آقای روحانی برای تصدی سمت‌های مختلف در دولت یازدهم مشخص نشده است.

از بین بیژن ذوالفقار نسب، مسعود سلطانیفر و سعید فائقی یک نفر به عنوان وزیر ورزش معرفی خواهد شد.