به گزارش افکارنیوز،عبدالرحمان رستمیان با اعلام این مطلب اظهار کرد: در جلسه‌ کمیسیون بهداشت ضمن بررسی برنامه‌های دکتر هاشمی، وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان، با حضور دو سوم اعضا رای‌گیری به عمل آمد که رای اعضای کمیسیون به وی مثبت بود.

این عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حضور و جایگاه وزیر پیشنهادی وزیر بهداشت را در کابینه دولت جدید خوب ارزیابی کرد و گفت: به نظر می‌رسد وی از توانمندی لازم برای حل مشکلات این حوزه برخوردار باشد اما می‌تواند در مباحثاجرایی معاونینی را برگزیند که بتوانند به وی در این بخش کمک کنند.

وی افزود: امروز نیز وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی برای معرفی برنامه‌های خود و ارائه توضیحاتی درباره نحوه استفاده از سموم گیاهی در جلسه کمیسیون بهداشت حضور خواهد داشت.

به گفته وی، وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در جلسه کمیسیون بهداشت حضور یافته و در مورد نحوه تعامل بانک مرکزی به منظور تامین ارز دارو و تجهیزات مورد نیاز بهداشت و درمان توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فردا پیش از آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی وزیر پیشنهادی کشور به جلسه کمیسیون بهداشت می آید تا ضمن معرفی برنامههای خود در زمینه توجه به بخش سلامت و بهداشت از وی درخواست شود استاندارانی را برگزیند که در استانهای خود نگاه ویژه و جامعی به سلامت هم داشته باشند.