به گزارش افکارنیوز،حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ مجلس با اشاره به بررسی برنامه‌‌های وزیر پیشنهادی اقتصاد در این کمیسیون اظهار داشت: ما با علی طیب‌نیا وزیر پیشنهادی اقتصاد جلسه‌ای را برگزار کردیم و نمایندگان در مجموع برنامه‌های وی را مناسب دانستند و قطعاً از وی حمایت می‌شود.

وی ادامه داد: ما با وزرای دیگری که در حوزه تولید فعالیت دارند مانند صنعت، نفت، کشاورزی و نیرو هنوز جلسه‌ای برگزار نکرده‌ایم، اما درصدد هستیم که امروز یا فردا از نقطه نظرات آنها آگاهی پیدا کنیم و جلسه‌ای را با آنها برگزار کنیم، البته شاید این جلسه رسمی نباشد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه وزیر اقتصاد تمام اولویت‌های مورد نظر کمیسیون ویژه را داشت، در خصوص برخی وزرا که احتمال رأی آوری ندارند، افزود: اکثریت وزرا رأی می‌آورند، ولی روی برخی از وزرا بحث‌هایی وجود دارد که باید آنها امروز یا فردا این بحث‌ها را روشن کنند. یعنی سؤالاتی که ما بر دیدگاه سیاسی آنها داریم، باید پاسخ داده شود.

فولادگر افزود: البته برخی از وزرایی که ما در مورد فتنه ۸۸ مورد سؤال بودند مواضع خود را مطرح کردند، اما ۲ تا ۳ نفر از آنها هنوز مواضع خود را بیان نکرده‌اند و ما منتظر هستیم که آنها نیز ظرف یکی دو روز مواضع خود را مشخص کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته ما در مورد حوزه تخصصی برخی از وزرا بحث داریم، چراکه سوابق برخی از وزرا سنخیتی با حوزه معرفی آنها ندارد. لذا این افراد باید این موضوع را روشن کنند.