به گزارش خبرنگار بينالملل "افكار"، شگفتزدگی "بانوی اول" فرانسه از فاحشه نامیدنش در حالی است که رسانههای غربی پیش از این، با بررسی سوابق گسترده وی در امور غیراخلاقی، تلویحاً این عنوان را برای وی تایید کردهاند.

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل پیش از این در گزارشی آورده بود: کارلا برونی زمانی با " میک جاگر " خواننده انگلیسی روابط مخفیانه جنسی برقرار کرده بوده و این در حالیست که میک جاگر در آن زمان، با " جری هال " یک زن آمریکایی زندگی می‌کرد و حتی از وی ۴ فرزند داشت.

پایگاه خبری شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی انگلیس نیز در پروفایل یا پرونده شخصی بانوی اول فرانسه در وب‌سایت خود آورده است: در لیست روابط جنسی کارلا برونی، نام‌هایی همچون میک جاگر، کوین کاستنر، وینسنت پرز، دونالد ترامپ و حتی لورانت فابیوس نخست‌وزیر سابق انگلیس دیده می‌شود!

بی‌بی‌سی در ادامه، در بیان سابقه روابط کارلا برونی آورده است: در سال ۲۰۰۱ و در حالی که برونی به زندگی با " ژان پائول آنتوان " نویسنده فرانسوی مشغول بود، روابط غیراخلاقی مخفیانه‌ای را با پسر او رافائل که ۱۰ سال از خودش کوچکتر بود، آغاز کرد! و این رابطه باعثآن شد که رافائل از " جاستین لاوی " همسر خود جدا شود
جاستین لاوی نیز در واکنش به این اقدام غیراخلاقی برونی، بیکار ننشست و در سال ۲۰۰۴ با انتشار رمانی در خصوص زن جوانی که شوهرش توسط یک " زن گستاخ با لبخندی مخرب " فریفته می‌شود، این اقدام برونی را افشا کرد.

برونی بعدها در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که حتی یک بار هم با آنتوان به عنوان همسر قانونی‌اش رابطه جنسی نداشته است
کارلا برونی در سال ۲۰۰۱ از رافائل صاحب یک فرزند پسر شد اما در سال ۲۰۰۷ و در حالی که رافائل اعلام داشت که برونی به زندگی متعهد نیست، از یکدیگر جدا شدند

* برونی؛ سمبل خیانت به همسر
این زن بوالهوس ایتالیایی‌الاصل که به خاطر نژاد و اقداماتش، مورد محبوبیت مردم فرانسه نیز قرار ندارد، پیشتر اعلام کرده بود که در جریان یک میهمانی شبانه در سال ۲۰۰۷ میلادی، با نیکلا سارکوزی که آن زمان با همسر دومش زندگی می‌کرد، روابط پنهانی برقرار کرده و این مسئله یک سال بعد به طلاق سارکوزی از همسر دومش و ازدواج با برونی به عنوان همسر سوم منجر شده است
بی‌بی‌سی در ادامه افزوده است: کارلا برونی همچنین سال گذشته در گفتگو با نشریه زنان فیگارو، به راحتی اعلام کرده است که " تک‌همسری حوصله من را سر می‌برد "! و " این عشق است که زمان طولانی می‌ماند و هوس آتشین، دو یا سه هفته بیشتر دوام نمی‌آورد. "
" بانوی اول " فرانسه تنها یک سال پس از اینکه به کاخ الیزه راه پیدا کرد، به سارکوزی نیز خیانت کرد و بر اساس گزارش نشریه فرانسوی " لو‌ ژورنال دودیمانش " در ماه مارس، با " بنژامین بیولای " یک خواننده جوان فرانسوی روابط نامشروعی برقرار کرد که این، باعثرنجش خاطر مردم فرانسه، افت محبوبیت سارکوزی و افزایش انتقادات به وی به خاطر انتخاب چنین شخصیتی به عنوان همسر رییس‌جمهور فرانسه شد
این روزنامه در ادامه آورده بود: کارلا برونی از چندین سال پیش، از دوستان صمیمی بیولای بوده و اکنون نیز به رغم اینکه اصطلاحاً همسر سارکوزی است اما به طور غیررسمی با این خواننده فرانسوی در پاریس زندگی می‌کند.

/ب+