به گزارش افکارنیوز،جزییات برنامه‌ها و نشستهای چهاردهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل که از روز سه‌شنبه در گلزار شهدای بهشت زهرا آغاز شد، اعلام شد.

بر اساس این گزارش اعضای این اتحادیه شنبه با حضور در حسینیه جماران به استماع سخنان حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور و حجت‌الاسلام میر باقری با موضوع رابطه اطلاعت و ولایت و بهابادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشورمی‌نشینند.

همچنین عصر فردا دانشجویان با حضور در دانشگاه تربیت مدرس در نشستهای تخصصی با موضوع " چشم‌انداز اقتصادی ایران " با حضور حجت‌الاسلام مصباحی مقدم نماینده مجلس، " مبانی نظری دولت یازدهم و بررسی رای‌اعتماد به کابینه حجت‌الاسلام روحانی " با حضور پرویز امینی کارشناس مسائل سیاسی شرکت می‌کنند.

بر همین اساس یکشنبه نیز نشست‌هایی با حضور حجت‌الاسلام پناهیان با موضوع " چرا مستقل " و " شاخصه‌های مسیر امام(ره) " با حضور عباس سلیمی‌نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران برگزار می‌شود.

در این نشست برای اولین بار و پس از سالها امتناع محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان برای حضور در دانشگاه، و در جمع دانشجویان حاضر می‌شود و به " بررسی عملکرد دولت نهم و دهم " می‌پردازد.

حضور شیعیان پاراچنار و نقد فیلم دهلیز با حضور عوامل فیلم از دیگر برنامه‌های این نشست است.

همچنین در روز دوشنبه نشستهایی با حضور کامران باقری لنکرانی وزیر اسبق بهداشت با موضوع "آینده نیروهای جبهه انقلاب اسلامی"، "بررسی رأی اعتماد به کابینه" با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس، "اقتدار ملی و پیشرفت" با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی و "نقش اصولگرایی در شکلگیری تمدن اسلامی" با حضور موسی نجفی برگزار میشود.