به گزارش افکارنیوز، قاسم عزیزی اظهار کرد: در جلسه امروز(شنبه)، محمدقسیم عثمانی نماینده فعلی مجلس، اصغر گرانمایه‌پور مستشار فعلی دیوان محاسبات، امین‌حسین رحیمی دادستان فعلی دیوان، سعادت مستشار فعلی دیوان و امیری عضو سابق شورای نگهبان به عنوان پنج گزینه کمیته عمومی کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب شدند.

وی افزود: البته آقایان عادل آذر، عباسی، رحیمی و سعادت امتیاز مساوی با یکدیگر داشتند که براساس آیین‌نامه مجلس، به قید قرعه از بین این چهار نفر، دو نفر یعنی آقایان رحیمی و سعادت انتخاب شدند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: ۵ گزینه کمیته عمومی کمیسیون برنامه در جلسه دو ساعت و نیمه امروز از بین ۳۱ نفری که برای ریاست دیوان محاسبات اعلام آمادگی کرده بودند، انتخاب شدند، در این جلسه داوطلبان ریاست دیوان محاسبات برنامه‌شان را در حضور اعضای کمیته عمومی کمیسیون تشریح کردند و نهایتا با رای‌گیری مخفی، این پنج نفر انتخاب شدند.

عزیزی در پایان گفت که فردا (یکشنبه) اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بین پنج نفر برگزیده در کمیته عمومی، یک نفر را انتخاب و برای اخذ رای نمایندگان به صحن علنی معرفی میکنند.