به گزارشافکارنیوز،سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اقدام صهیونیست‌ها در شلیک موشک به مدیترانه اظهار داشت: این رخداد تحریک آمیز نشانه دیگر از این حقیقت است که اشغالگران قدس آتش افروز منطقه هستند آنها وقتی دیدند آمریکا و غربی‌ها از حمله به سوریه عقب نشینی کردند با دستپاچگی دو موشک به میدان جنگ در مدیترانه شلیک کردند که اگر روسها آنها را ردیابی نکرده بودند و مرکز شلیک لو نرفته بود مانند گذشته یک دروغ گوی صهیونیست شلیک موشک‌ها را به سوریه نسبت می‌داد و تنور جنگ را می‌افروخت.

وی افزود: اشغالگران قدس نمی‌خواهند مردم اسرائیل از وحشت آسوده شوند و می‌خواهند همچنان از پناهگاهها بیرون نیایند تا لابی صهیونیست در کنگره امریکا آتش افر وزی جدید در این منطقه حساس و راهبردی را دنبال کنند.

سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر اینکه " همه در منطقه باید به هوش باشند، مسلمانان در خطر کفر و استکبار جهانی هستند "، تصریح کرد: هوشمندی و هوشیاری نسبت به نقشه‌های مشترک سردمداران نظام سلطه و استکبار امری ضروری و دئمی است.

وی با تبیین این موضوع خاطر نشان کرد: امروز حتی بحران اقتصادی در غرب و فریاد مردم کشورها علیه جنگ به گوش سردمداران آنها نمی‌رسد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با هشدار به فریب خوردگان مسلمان عرصه ضد سوری گفت: جوانان مسلمانان انقلابی نیز که بدام فریب القاعده افتاده‌اند بدانند که سرزمین سوریه مسلخی جهنمی برای آنهاست.

وی افزود: آنها که با دمیدن آتش جنگ با صهیونیست‌ها همراهی می‌کنند به جبهه مقابل نیز توجه کنند. در واقع مردم مظلوم سوریه هستند که مورد هجوم آمریکا و غربی‌ها و مزدوران آنها در منطقه قرار گرفته‌اند.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه آمریکاییها و رژیم صهیونیستی جبهه ضد سوری را برای تضعیف ظرفیت جهان اسلام و دستیابی به آمال و آرزوهای شیطانی خود در منطقه گشودهاند، به اهمیت نقش آفرینی شخصیتهای مرجع و علمای بلاد اسلامی اشاره و تاکید کرد: دلسوزان امت اسلامی و علمای اسلامی در بلاد مانع اعزام این جوانان پاکدل به گرداب سوریه گردند.