به گزارشافکارنیوز،پیش از پایان جلسه علنی امروز مجلس ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

متن این تذکرات به شرح ذیل است:

بهمنی نماینده مردم سراب به وزیر صنعت در خصوص تسریع در رسیدگی به تخلفات ادعا شده در طرح ملی نفتی و وزیر بهداشت در مورد نظارت بر واردات کالاهای پزشکی و بهداشتی.

طبیب زاده نوری نماینده مردم تهران در مجلس به رئیس جمهور در مورد نظارت بر عزل و نصب‌های انجام شده توسط سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.

بشیری نماینده پاکدشت به وزیر راه در مورد تسریع در تعویض جاده شریف آباد به پیشوا.

نقوی حسینی نماینده مردم ورامین به وزیرکار در مورد تسریع در اجرای طرح متروی تهران، قرچک، ورامین و پیشوا.

پشنگ نماینده خاش به وزیر کشور در مورد لزوم توزیع عادلانه اعتبارات و دعوت از نمایندگان مجلس در شورای برنامه ریزی استان و به رئیس جمهور و وزیر کشور در مورد تسریع در انتخاب مدیران کارآمد در استان سیستان و بلوچستان.

موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان به رئیس جمهور در مورد تسریع در تامین اعتبار لازم جهت آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴، به وزیر ارشاد در خصوص تسریع در تامین اعتبار طرح احداثسالن چند منظومه و به وزیر دادگستری و رئیس جمهور در مورد تسریع در رسیدگی به تخلفات مدیران سابق مناطق آزاد تجاری صنعتی.

کارخانه نماینده مردم همدان به وزیر راه در مورد تسریع در عملیات ریل گذاری راه آهن تهران همدان و به رئیس جمهور در مورد تهیه و ابلاغ برنامه ریزی ساختاری در خصوص الزام دستگاه‌های اجرایی و صرفه جویی و حفظ حریم بیت المال با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور.

نجف‌نژاد نماینده بابلسر به وزیر جهاد کشاورزی در مورد جلوگیری از واردات بی‌رویه برنج.

تامینی نماینده رشت به وزیر صنعت در خصوص جلوگیری از واردات بی ‌رویه برنج.

پشنگ و کاشانی نمایندگان خاش و زاهدان به وزیر بهداشت در مورد تسریع در تامین پزشک در سیستان و بلوچستان و جلوگیری از شیوع بیماری عفونی.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر ارشاد در مورد تسریع حل مشکلات هنرمندان پیشکسوت کشور.