به گزارش افکار به نقل از سازمان امور اقتصادی و دارایی تهران، مرتضی تمدن در جریان پنجاه و پنجمین سفر شهرستانی خود به پاکدشت افزود: برخی از مردم در طول اجرای این قانون، مشکلات و دغدغه های احتمالی دارند که نیازمند بررسی و پیگیری مسئولان است.
وی تأکید کرد: دغدغه مهم رئیس جمهور و مسئولان ارشد کشور و استان ها، اجرای خوب و بهینه این قانون است تا مردم ایران، رضایت خاطر یافته و اثرات مثبت قانون هدفمندسازی یارانه ها را بچشند.
استاندار تهران در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص توقف اجرای این قانون نیز اظهار داشت: قانون هدفمندسازی یارانه ها با قوت ادامه می یابد و ادعای توقف آن شایعه‌ای بیش نیست.
وی ادامه داد: نقطه عطف اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، مشارکت و همراهی مردم است و به همین دلیل، ‌ مردم استان تهران در مراحل مختلف اجرای این قانون، به خوبی همراهی و کمک کردند.
تمدن افزود: ممکن است اجرای هر قانونی مانند قانون بزرگ هدفمندسازی یارانه ها، در آغاز با برخی فراز و فرودها و کاستی ها همراه باشد زیرا قرار است فکر، روش و سنتی که سالهای طولانی در متن جامعه نهادینه شده، تغییر یابد.
وی تأکید کرد: اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در سال ۱۳۹۰ مسیر پرشتاب تر و بهتری را نسبت به گذشته طی خواهد کرد و با همراهی خوب مردم استان تهران در ادامه مسیر و با توجه به هدفگذاری سال ۹۰ به عنوان سال جهاد اقتصادی، مردم روند بهتری را شاهد خواهند بود.